Hlavní navigace

Nic než pravda – Zneužíval mě přítel mé matky! Netrápím se tím.

[Tisková zpráva] Nic než pravda tentokrát odkryje zbytek příběhu Martiny Bezděkové, která se představila již v minulém kole. Soutěžící byla nucena žít v dětství se svou matkou a bratrem na ulici. Poté ji podle jejích slov sexuálně zneužíval přítel matky, na což se snaží zapomenout; a vypadá to, že úspěšně.

Sdílet

Další soutěžící je Anna, která je pravým opakem slečny Bezděkové. Optimistická bezprostřední dáma, která se označuje za bohéma. Ráda chodí do kasina, kde se snaží vyzrát nad osudem. Tuto zálibu zdědil také její syn, kterému se však situace vymkla z rukou a prohrál podle slov rodičů téměř deset milionů korun.

Martina Bezděková (27 let)
Martina Bezděková bydlí v Rumburku, pracuje jako knihovnice a je rozvedená. Dětství měla velmi dramatické. Kvůli agresivnímu otci, kterého se celá rodina bála, se rozhodla matka k zoufalému kroku. Vzala tehdy devítiletou Martinu a jejího bratra a utekla z domova. „Byl to útěk do bezpečí,“ řekla ve studiu. Bezpečí je v tomto případě velmi relativní pojem. Matka se dvěma dětmi skončila nakonec bez střechy nad hlavou. „Nejdřív jsme bydleli u příbuzných, ale pak nás vyhodili, protože neplatili nájem. Tedy matka neplatila nájem,“ dodala. Poté žili na louce v rozbořeném domě. V jedenácti letech byla Martina umístěna i s bratrem do dětského domova. „Bylo to pro mě stoprocentní vysvobození,“ vzpomíná Martina. Možná i proto, že ji podle jejích slov sexuálně zneužíval přítel její matky. Nikdy to však nehlásila na policii.

Svěřila se jen matce, která nepodnikla žádné kroky k potrestání viníka. „Reakce mé matky byla flegmatická. Vypadalo to, že s tím nic dělat nebude,“ řekla Martina ve studiu. Pro všechny však bylo velmi šokující, když se dotyčného začala Martina vzápětí zastávat. „Myslím, že to udělal jen jednou v životě a už se to opakovat nebude. Měl příležitost, protože jsem tam byla, ale teď tu příležitost asi nemá,“ dodala. „Naučila jsem se to za ta léta v sobě potlačit,“ vysvětlila svůj postoj. Další nečekaná slova zazní, když se moderátor Petr Šiška zeptá, zda tato velmi nepříjemná událost zanechá v člověku stopy a jaké. Odpověď Martiny zapříčinila na pár vteřin oněmění i tohoto ostříleného moderátora. „Já nad tím nepřemýšlím. Dítě to bere trochu jinak. Dá se na to vcelku dobře zapomenout. Nijak se tím netrápím,“ prohlásila v horkém křesle.

Další šokující přiznání a vyjádření Martiny Bezděkové uvidíte v příštím díle pořadu Nic než pravda.

I na tyto otázky Martina odpoví:

  • Chtěla byste zažít lesbický sex?
  • Dokázala byste odpustit svému otci, že vás bil a týral?
  • Svěřila jste se někdy matce s tím, že vás její přítel zneužíval?

Anna Tesařová (57)
Rázná sebevědomá dáma s duší bohéma, to je Anna Tesařová z Morašic. Jejím manželem, který bude rovněž ve studiu, je kriminalista v důchodu, puntičkář a milovník pořádku. Dva zdánlivě zcela odlišní lidé spolu žijí v manželství již 36 let. Jaroslav si vzal Annu díky sázce. V hospodě tehdy dvacetiletou Annu uviděl, vsadil se s kamarády o deset lahví skotské, že si ji vezme, a za pět měsíců byla svatba. Vše ale není tak růžové, jak se zdá. Neřestí paní Anny i jejího manžela je hazard. Oba rádi chodí do kasina. Nepovažuje to však za nemoc a nehodlá se této radosti důchodového života vzdát. Peníze pro tuto zálibu získává důchodkyně přivyděláváním jako finanční poradkyně. Kasinu a automatům propadl také Annin syn. Podle slov rodičů prohrál během pěti let téměř deset milionů korun. V dnešní době je prý už v pořádku, založil si svou firmu a chová se zodpovědněji. Co vše na sebe a svou rodinu ještě ve studiu upřímná Anna prozradí?

V dalším díle pořadu Nic než pravda budou bojovat o výhru v hodnotě až 5 000 000 Kč Martina a Anna v pondělí 17. 11. 2008 od 21.20 hodin v Televizi Prima.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).