Hlavní navigace

Nikon otevřel novou internetovou prodejnu

[Tisková zpráva]

Sdílet

Nikon otevřel novou internetovou prodejnu

Ostrava, 15.6.2005 – Společnost Netcommerce na základě vítězného výběrového řízení a za podpory přímého zastoupení japonské společnosti Nikon, po úspěšném testování zveřejnila novou internetovou prodejnu na www.shop.nikon.cz. Portál chce zákazníkům v České republice nabídnout především uživatelsky rychlost stránek, kompletní portfolio značky společně s maximem informací o produktech. Na základě předchozí úspěšné spolupráce Netcommerce s.r.o. zvolila za dodavatele řešení společnost NetDirect s.r.o. s modulárním systémem ShopCentrik. 

„Našim cílem je, aby se čeští zákazníci dověděli co nejvíce informací a podrobností o produktech společnosti Nikon,“ vyjádřil se Marek Picek, vedoucí tohoto projektu ze společnosti NetCommerce s.r.o. „Na stránkách eshopu si zákazník může pročíst recenze k vybranému zboží, srovnat veškeré technické parametry produktů, prohlédnout prospekty výrobce či přispět do diskusního fóra. Společnost Nikon zde nabízí kompletní sortiment určený pro evropský trh a to od fotoaparátů a veškerého příslušenství, přes dalekohledy až po scannery. Stránky prodejny jsou zacílené na koncové zákazníky a zároveň na obchodní partnery. Každý z obchodních partnerů po přihlášení pracuje automaticky s individuálními ceníky. Vedle šíře nabízeného sortimentu je nespornou výhodou i efektivně řešený odbyt, jehož nedílnou součástí je ověřený způsob Pick up instore. S touto problematikou má společnost Netcommerce s.r.o. dlouholeté zkušenosti. Technická podpora pro zákazníky je řešena přímým kontaktem na produktového managera českého zastoupení společnosti Nikon,“ dodal M. Picek.

„Obchodní řešení společnosti Nikon je vystavěno na našem modulárním systému ShopCentrik. Díky nárokům na termín realizace byla tato poměrně náročná zakázka realizována v rekordním čase jednoho měsíce, přičemž zahrnovala všechny standardní etapy od prvotní analýzy potřeb, návrhů grafiky, implementaci, propojení s ERP systémem a finální zprovoznění. Jsem přesvědčen, že se dílo podařilo a zákazníkům společnosti Nikon bude nová službu vyhovovat,“ řekl Jan Svoboda, ředitel společnosti NetDirect s.r.o.

V případě zájmu o další informace, prosím, kontaktujte:

Ing. Petra Kubánková, NetDirect s.r.o.
Marketingová ředitelka

Poděbradova 109, 702 00 Ostrava
e-mail: petra.kubanko­va@NetDirect.cz
tel.: 596 115 633
GSM: 737 283 895

NetCommerce s.r.o.
NetCommerce s.r.o. byla založena roku 2004 jako marketingová společnost ve spolupráci s nejvýznamnějším nezávislým distributorem mobilních telefonů a digitální fototechniky v České republice, společností GSMobile Group, a.s. je provozovatelem www.digipoint.cz.

NetDirect s.r.o.
NetDirect s.r.o.patří k nejvýznamnějším dodavatelům e-commerce řešení pro profesionální nasazení v České republice. Hlavními produkty firmy jsou systém pro tvorbu internetových obchodů ShopCentrik, publikační systém MediaCentrik a helpdeskový systém HelpCentrik. Společnost NetDirect s.r.o. byla založena v dubnu 2002 a v současné době zaměstnává 40 pracovníků. Od roku 2003 je společnost NetDirect s.r.o. držitelem mezinárodního titulu Microsoft Certified Partner. V roce 2004 společnost získala mezinárodní certifikát ISO 9001 pro oblast Vývoj a implementace internetových softwarových aplikací a ekologický certifikát ISO 14001. Oba úspěšně v letošním roce obhájila. Další informace o společnosti na www.NetDirect.cz.