Hlavní navigace

NOČNÍ LINKA - ČAS NA VAŠE PŘÍBĚHY

[Tisková zpráva] V pondělí 10. prosince spustil Český rozhlas reklamní kampaň na podporu Noční linky – dvouhodinového pořadu, který nabízí ohlédnutí za uplynulým dnem, zajímavé téma, hosta na telefonu a především příběhy posluchačů po telefonu zasazené do příjemné poslechové hudby.

Sdílet

Kampaň zahrnuje zejména tiskovou inzerci ve vybraných celoplošných titulech a TV spoty vysílané v České televizi a v síti hypermarketů po celé České republice. Součástí mediamixu je i cross-promotion na vlnách regionálních stanic Českého rozhlasu.

Pro posluchače je také spuštěna stránka www.rozhlas.cz/noc­nilinka, kde lze najít další doplňující informace.Grafickou podobu kampaně pro Český rozhlas vytvořila agentura AnFas.

Noční linka je součástí společného nočního vysílání regionálních studií Českého rozhlasu v čase od 21.00 do 5.00 hodin. Pořad Noční linka se vysílá živě denně kromě neděle od 23.05 do 01.00 hodin. Posluchači se mohou přímo zapojit do vysílání prostřednictvím linky 731 800 900.

Společné regionální vysílání stanic Českého rozhlasu bylo zahájeno v dubnu tohoto roku. Základní prvky programu tvoří zpravodajství, zábava, kontakt a příjemná hudba.