Hlavní navigace

Nokia N97 mini, Gold Edition: nejnovější technologie v exkluzivním balení

[Tisková zpráva] Espoo, Finsko – 25. února 2010 – Společnost Nokia oznámila uvedení Nokia N97 mini, Gold Edition, malého uhlazeného mobilního počítače skrývajícího v sobě vlajkovou loď řady Nokia Nseries s její špičkovou technologií zabalenou v 18 karátovém zlatě. Nokia N97 mini, Gold Edition, je jedinečným doplňkem pro fanoušky sociálních sítí, kteří si potrpí na jedinečný styl. Na pultech obchodů v České republice se objeví v průběhu dubna za orientační cenu 15 000 Kč včetně DPH.

Sdílet

„Model N97 mini, Gold Edition, je jedinečným nástroj pro využívání sociálních sítí, který svému majiteli nabízí zcela personalizované prostředí zabalené do zlatého kabátku,“ říká Pavla Tomsová, marketingová manažerka Nokia ČR. „Spojením sociálních sítí ukrytých v jeho nitru a nádherně řemeslně zpracovaného zlatého vnějšku vzniká neopakovatelné zařízení, které se stává jasnou módní ikonou.“

Stylová a připojená
Vyklápěcí 3,2“ dotykový displej modelu Nokia N97 mini, Gold Edition, nabízí plně uživatelsky přizpůsobitelnou domovskou obrazovku, díky čemuž můžete zůstat v neustálém kontaktu s nejnovějšími informacemi a zprávami z vašich oblíbených blogů a informačních zdrojů. Plná QWERTY klávesnice zase pomůže při rychlé a snadné komunikaci s vašimi přáteli a rodinou prostřednictvím textových zpráv, e-mailu nebo psaní statusů do vašich profilů na službách jako jsou Facebook nebo Twitter.

Ještě lepší personalizace přístroje lze dosáhnout díky Ovi Store. S nabídkou tisíců nejrůznějších aplikací a služeb je tou nejsnazší cestou, jak naplnit domovskou obrazovku vaší Nokia N97 mini, Gold Edition, aplikacemi, které reflektují váš individuální životní styl a vkus. Módní nadšenci pak mohou sledovat nejnovější trendy ve světě módy díky přístupu k exkluzivní aplikaci ELLE magazine či 360Fashion News. Ti, kteří touží po sdílení informací ze svého osobního života, si pak mohou stáhnout aplikaci Pixelpipe, která umožňuje přímý přístup k téměř stovce nejrůznějších sociálních sítí, kam je možné velmi jednoduše nahrávat fotografie, videa a audio soubory.

Životní běh, jeho zachycení a sdílení
Díky interní 8 GB paměti rozšiřitelné až na 24 GB, které můžete využít pro ukládání fotografií, videí a mnohého dalšího, si můžete do sytosti užívat 5 megapixelového fotoaparátu s optikou Carl Zeiss a duálním LED bleskem. Aplikace Nokia Photo Browser, kterou si můžete stáhnout z Ovi Store, vám pak umožní převést vaše fotografie do strhujícího světa 3D zobrazení. Navíc s využitím velice intuitivní aplikace Ovi Maps mohou uživatelé zachytit fotoaparátem a označit v mapě své nejoblíbenější obchody s módou, inspirující pouliční umění a oblíbené butiky a sdílet tyto poznatky se svými přáteli prostřednictvím preferované sociální sítě. Díky vysokorychlostnímu internetu dostupnému prostřednictvím WiFi , mobilních sítí, Bluetooth či microUSB 2.0 je nahrávání a sdílení vlastního obsahu téměř okamžité. Uživatelé si tak mohou být jisti, že zůstanou vždy o krok napřed před aktuálními trendy.

Nokia N97 mini, Gold Edition, je technologií, která je navržena k tomu, aby byla obdivována. Je dostupná v regionech EMEA, Eurasie a v Číně.

Kompletní výčet funkcí a technických parametrů Nokia N97 mini, Gold Edition, je k dispozici zde http://2009.nse­ries.com/. Kompatibilita s výše uvedenými službami může být v některých zemích a regionech omezená.

O společnosti Nokia
Nokia je průkopníkem v mobilní telekomunikaci a světovým leaderem ve výrobě mobilních zařízení. Dnes spojuje lidi novými a různorodými způsoby – kombinací vyspělé mobilní technologie s přizpůsobenými službami. To uživatelům umožňuje být nablízku věcem, na kterých jim záleží. Nabízí také komplexní mapové podklady pomocí map NAVTEQ a dále technologie, řešení a služby mobilních sítí prostřednictvím Nokia Siemens Networks.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).