Hlavní navigace

Mezinárodní i česko-slovenské nominace na ceny MTV EMAs 2010 odtajněny!

[Tisková zpráva] V pondělí 20. září 2010 startuje hlasování ve třinácti kategoriích cen MTV EMAs 2010 včetně kategorie BEST CZECH/SLOVAK ACT. Pětice nominovaných interpretů v regionálním kole zahraje živě 14. října v pražském klubu SaSaZu, kde bude vítěz vyhlášen.

Sdílet

Praha, 20. září 2010 – MTV Networks International vyhlašuje nominace na letošní ceny MTV EMAs 2010, které jsou každoroční oslavou současné hudby a mladé kultury. Sedmnácté předávání MTV EMAs se letos bude konat v Madridu a přenášeno bude do celého světa v neděli 7. listopadu 2010 od 21 hodin. Mezi prvními potvrzenými vystupujícími jsou zpěvačka Katy Perry a kapela Linkin Park. Přímý přenos s českým komentářem bude vysílat i lokální verze MTV.

Diváci budou rozhodovat o vítězi v kategoriích: Nejlepší skladba, Nejlepší Live Act, Nejlepší Pop, Nejlepší nováček, Nejlepší zpěvačka, Nejlepší zpěvák, Nejlepší Hip Hop, Nejlepší Rock, Nejlepší Alternative, Nejlepší Push Act a Nejlepší World Stage koncert. V kategorii NEJLEPŠÍ VIDEO hlasují zástupci MTV. Vítězové těchto kategorií budou vyhlášeni v Madridu nebo na stránkách na http://ema.mtv.cz. Hlavními partnery MTV EMAs 2010 jsou nový Suzuki Swift, Calvin Klein Jeans a Dell.

Letos poprvé mohou diváci MTV v Česku a na Slovensku hlasovat také pro nejlepšího česko-slovenského umělce v kategorii BEST CZECH/SLOVAK ACT. Pětici nominovaných, která se utká v boji o cenu MTV EMA 2010, tvoří: ANETA LANGEROVÁ, CHARLIE STRAIGHT, RYTMUS, MAREK ZTRACENÝ a EWA FARNA. Hlasovat pro svého oblíbeného interpreta v kategorii BEST CZECH/SLOVAK ACT mohou diváci prostřednictvím stránek http://ema.mtv.cz až do čtvrtka 14. října 2010, kdy bude vítěz vyhlášen v pražském klubu SaSaZu. Tam všichni nominovaní také živě vystoupí.

Večerem v SaSaZu budou provázet moderátorka MTV Hanka Zajíčková a nová tvář MTV Dominik Turza. Diváci se mohou těšit i na speciální DJ show, kterou si Dominik Turza, vystupující jako DJ Rockstar, připravil s bubeníkem Oliverem Lipenským. O afterparty se postará DJ Friky.

Část vstupenek na tento večer je možno zakoupit v předprodejní síti TICKETPRO za 240 korun pro nejrychlejší zájemce, v druhé vlně za 360 korun. V prodeji je i omezený počet VIP vstupenek za 1600 korun. Ceny jsou uvedeny bez poplatku.

Více informací sledujte na www.mtv.cz.