Hlavní navigace

Služba Norton Online Backup společnosti Symantec nabízí snadno použitelné a pohodlné řešení zálohování pro nejnovější přenosné počítače Sony VAIO řady BZ a NS

[Tisková zpráva] Praha – 3. června 2009 – Společnost Symantec Corp. (Nasdaq: SYMC), výrobce bezpečnostního softwaru a softwarových nástrojů Norton, dnes oznámila, že služba Norton Online Backup je nyní k dispozici v přenosných počítačích Sony VAIO řady BZ a NS v Evropě. Zákazníci získají bez příplatku plnohodnotné 60denní úvodní přihlášení k odběru služby Norton Online Backup, včetně úložiště online s kapacitou 5 GB.

Sdílet

Norton Online Backup je zabezpečená zálohovací služba se snadným použitím, která automaticky zajišťuje bezpečnost a snadnou přístupnost souborů a digitálních materiálů. Služba Norton Online Backup umožňuje zákazníkům jednoduše zálohovat digitální fotografie, důležité finanční dokumenty, hudební sbírky a archivované e-maily, to vše prostřednictvím webového serveru se snadným použitím. Pro správu zálohování počítače je zapotřebí stáhnout na plochu malého agenta. K obnovení nebo stažení dříve zálohovaných souborů na libovolném místě prostřednictvím jediného centrálního vzdáleně přístupného účtu poté stačí webový prohlížeč.

Správu zálohování zjednodušuje zabezpečené a snadno použitelné webové rozhraní. Zákazníkům kdykoli a kdekoli umožňuje správu záložních souborů, přístup ke všem jejich záložním souborům a jejich obnovení z libovolného podporovaného prohlížeče Internetu.

„Zákazníci věnují oblasti zálohování stále větší pozornost, protože rychle narůstá objem digitálního obsahu, který vytvářejí a uchovávají ve svých počítačích. Služba Norton Online Backup nabízí pohodlí, jednoduchost a jistotu, že data budou automaticky v pravidelných intervalech zálohována pomocí webové služby, která je dostupná kdykoli a kdekoli a vyžaduje minimální zásahy uživatele počítače,“ řekl Lee Sharrocks, Vice President Consumer Sales EMEA, společnost Symantec.

Hlavní rysy služby Norton Online Backup

  • Zabezpečení cenných souborů proti ztrátě dat, poškození a jiným nehodám.
  • Zajištění rychlého přístupu k souborům z libovolného počítače s přístupem na web, včetně obnovení ztracených nebo odstraněných souborů.
  • Slouží jako centrální a zabezpečené úložiště všech fotografií a souborů z několika počítačů.
  • Automatické zálohování nebo zálohování podle plánu definovaného uživatelem.
  • Poskytuje úložiště online o velikosti 5 gigabajtů (GB), což je přibližně prostor, který umožňuje uložení více než 1 200 skladeb, 1 400 digitálních fotografií, 20 hodin videa nebo 40 000 tabulek tabulkového kalkulátoru.
  • Zrychlení přenosů pomocí pokročilé komprese dat a přírůstkových záloh na úrovni bloku.
  • Možnost vzdálené správy nastavení zálohování z libovolného počítače s přístupem na web.
  • Vysoká úroveň šifrování pro zabezpečení všech přenosů souborů a dat uložených v úložišti souborů. To vše poskytuje uznávaná značka Norton v oblasti zabezpečení počítačů.

O produktech Norton společnosti Symantec
Produkty Norton společnosti Symantec chrání spotřebitele před tradičními hrozbami pomocí antivirové ochrany, ochrany před nevyžádanou poštou a ochrany před spywarem a také před boty, automatickým stahováním z webu a krádeží identity a současně mají nízké nároky na systémové prostředky. Společnost poskytuje také služby, například pomoc při potížích s počítačem pomocí nástroje NortonLive™ a zálohování online, a je důvěryhodným zdrojem informací v otázkách bezpečnosti rodiny online.

O společnosti Symantec
Společnost Symantec zaujímá světové prvenství v poskytování softwaru, zařízení a služeb, díky nimž mohou podniky i jednotliví zákazníci důvěřovat připojení ke světové síti. Společnost svým zákazníkům poskytuje software a služby zaměřené na předcházení bezpečnostních rizik a rizik týkajících se dostupnosti, dodržování norem a výkonu, a pomáhá jim tak chránit jejich infrastrukturu a informační zdroje a procesy. Společnost Symantec má ředitelství ve městě Cupertino v Kalifornii a pobočky ve více než 40 zemích. Další informace jsou k dispozici na adrese www.symantec.com.