Hlavní navigace

Notebook ASUS M50 svou elegancí a zvukem hraje na vysokou notu

[Tisková zpráva] Reproduktory Altec Lansing & Dolby Home Theater pro dokonale věrnou reprodukci zvuku

Sdílet

Praha 3. dubna 2008 – ASUSTeK Computer Inc. (ASUS), přední dodavatel kompletních 3C řešení, představuje notebook M50 využívající nové technologie a elegantní, moderní design, který upoutá na první pohled. Stejně jako vzhled je vytříbený i obsah nového notebooku. M50 zahrnuje podporu Blu-Ray, reproduktory Altec Lansing a technologii Dolby Home Theater, což poskytuje výborný základ pro výjimečný zážitek ze zábavy v podobě poslechu audia nebo sledování videa ve velmi vysokém rozlišení. Jakousi třešničkou na dortu je touchpad, který zároveň plní funkci víceúčelového ovládacího panelu pro multimediální soubory. Jeho prostřednictvím můžete ovládat přehrávání hudby a videa, a využívat spousty dalších funkcí pouhým dotykem prstu.

Špičková technologie v klavírní černi
Povrch notebooku ASUS M50 je elegantní podobně jako lesklý a hladký povrch klavíru, a je vyroben jedinečnou technologií ASUS Infusion. Ta dodává notebooku nejen překrásně zářivý lesk, ale vytváří také pevný plášť, který je vysoce odolný proti poškrábání. Velmi elegantně jsou zabudována také tlačítka na leštěném ovládacím panelu a reproduktory s hranami broušenými diamantem. Jako celek představuje ASUS M50 zářný příklad nových technologií.

Velmi vysoký výkon
ASUS M50 je díky svému vysokému výkonu a plné výbavě ideálním osobním centrem digitální zábavy. Tento notebook podporuje technologii Blu-Ray, což vám umožní vychutnat si ty nejživější barvy a plynulé přehrávání videa v plné HD kvalitě, bez jakýchkoliv ztrát při přenosu, ke kterým dochází při použití portu HDMI. S pokročilými grafickými řešeními s podporou DirectX 10 vám tento multimediálně bohatý a robustní notebook nabídne obrázky s výraznějším kontrastem a s neuvěřitelnými detaily. Zvukový výkon notebooku M50 je zdůrazněn technologií ASUS AIl Surround, která pomocí Dolby Home Theatre inteligentně zpracovává audiosignály a vysílá je prostřednictvím dynamických stereo reproduktorů Altec Lansing. Ty poskytují velmi jasný a čistý prostorový zvuk pro dokonalý pocit z živoucího filmového zážitku.

Inovativní multimediální touchpad se dvěma módy
Pro větší pohodlí uživatele při využívání multimediálních funkcí bylo nově vyvinuto inovativní rozhraní, určené speciálně pro tyto účely. V případě, že touchpad není právě využíván pro svou primární funkci — standardně pro ovládání kurzoru — je možné jej přeměnit na ovládací panel pro hudební nebo filmovou zábavu. Pomocí tohoto panelu má pak uživatel možnost ovládat hlasitost, spouštět, zastavovat a pozastavovat přehrávání, ztlumovat zvuk, přeskakovat skladby apod., a to pouhým dotykem prstu. Dalším rychlým přepnutím začne touchpad opět plnit svou běžnou funkci ovladače kurzoru. S notebookem ASUS M50 již nikdy nebude nutné kvůli aktivaci multimediálních funkcí procházet ovládacími panely operačního systému.

Bezpečnost na konečcích prstů
Pro zajištění vysoké ochrany dat uživatelů využívá notebook M50 otisky prstů, které snímá pomocí zabudovaného skeneru. Ten využívá propracovanou technologii, která porovnává otisky sejmuté přímo z vrstvy kůže na prstu s uloženým vzorem, a jíž je prakticky nemožné oklamat. S tak vysokou úrovní zabezpečení si uživatel může být jist, že jeho data zůstanou po celou dobu v naprostém bezpečí.

Úspěchy společnosti ASUS za rok 2007
Firma ASUS má za sebou velmi úspěšný rok 2007, ve kterém získala po celém světě celkem 2 568 ocenění. K tomu zaujala 10. místo v hodnocení časopisu Business Week „InfoTech 100“ mezi společnostmi roku a byla vyhlášena časopisem Wall Street Journal Asia „Jedničkou v poskytování kvality a služeb“.

Více informací o produktech společnosti ASUS naleznete na webových stránkách společnosti http://www.asus.com nebo http://cz.asus.com.