Hlavní navigace

Notebooky ASUS přecházejí na plnou podporu formátu High Definition

[Tisková zpráva] Praha 20. března 2008 - ASUSTeK Computer Inc. (ASUS), přední dodavatel kompletních 3C řešení, oznamuje, že se mu díky velkému množství osobních počítačů a spotřební elektroniky podařilo připravit půdu pro příjem HD obsahu. V centru pozornosti jsou zejména širokoúhlé notebooky ASUS 17" WUXGA s rozlišením 1920 x 1200 pixelů, které splňuje striktní požadavky na kvalitu a vysoký standard pro High Definition formát. Tyto počítače tak přinášejí skutečné zážitky ze sledování videa i poslechu hudby.

Sdílet

Nové notebooky, které jsou označeny originálním štítkem společnosti ASUS s nápisem „Full HD 1080“, uživatelům přinášejí nejen obraz větších rozměrů, ale také výrazně zdokonalují celkovou kvalitu obrazu i zvuku.

Dokonalý požitek z High Definition při práci
Velký užitek notebooku ASUS F7 je patrný zejména při práci, která vyžaduje podchycení nejmenších detailů obrazu. Proto jej ocení především pracovníci z oboru multimedií, jako jsou fotografové, režiséři nebo střihači, neboť živé zobrazení všech barev a stínů ve formátu High Definition na velkém širokoúhlém displeji je přesně to, co při své každodenní práci potřebují.

Dokonalý požitek z High Definition při domácím využití
Díky multimediálnímu notebooku značky ASUS již uživatelé nebudou prakticky vůbec potřebovat jakékoliv další DVD přehrávače nebo televizi. Živé televizní vysílání ve formátu HD budou moci sledovat díky TV tuneru, integrovanému v notebooku ASUS A7, nebo připojením jakéhokoliv HD zdroje pomocí portu HDMI. Navíc technologie Dolby Home Theater dodá zvuku přesně to, co realistickému zážitku schází.

Pokud hledáte notebook pro multimediální využití, pak je ASUS M70 přesně tou správnou volbou. Vyzbrojen HD pro vysoký audio a video výkon, přináší tento notebook jasný a čistý zvuk, který je zaručen technologií AI Surround, kvalitními reproduktory Altec Lansing a Dolby Home Theater.

Dokonalý požitek z High Definition ve světě fantazie
Notebooky ASUS G70 anebo G2 zajišťují opravdu realistické herní zážitky. Díky tomu, že jsou tyto notebooky vybaveny samostatnou grafickou kartou, která poskytuje výrazně plynulejší obraz, přicházejí počítače řady G2 také s postranními displeji a osvětlením, jenž značí intenzitu využití grafické karty.

Pro hráče bez kompromisů je určen notebook ASUS G70. Díky podpoře ukládání dat ve formátu High Definition, zejména při skutečné herní akci plné explozí, bleskových pohybů a úderů či rychlé palby, vyčnívají tyto notebooky jako žádné jiné, a to za pomoci ostré a živé kvality zvuku i obrazu. Nechybí samozřejmě ani speciální osvětlení.

Úspěchy společnosti ASUS za rok 2007
Firma ASUS má za sebou velmi úspěšný rok 2007, ve kterém získala po celém světě celkem 2 568 ocenění. K tomu zaujala 10. místo v hodnocení časopisu Business Week „InfoTech 100“ mezi společnostmi roku a byla vyhlášena časopisem Wall Street Journal Asia „Jedničkou v poskytování kvality a služeb“.

Více informací o produktech společnosti ASUS naleznete na webových stránkách společnosti http://www.asus.com nebo http://cz.asus.com.