Hlavní navigace

Notebooky ASUS řady U6 reprezentují nový stupeň počítačové estetiky

[Tisková zpráva] Seznamte se s nejnovějšími počítačovými technologiemi a výjimečným designem!

Sdílet

Praha 7. listopadu 2007 – ASUSTeK Computer Inc. (ASUS), přední dodavatel kompletních 3C řešení, představuje novou řadu notebooků U6, kterou opět potvrzuje svoji pověst tvůrce nevšedního inovativního designu. Tato řada, vybavená nejnovější procesorovou technologií Intel® Centrino® Duo, operačním systémem Windows Vista®, mnoha speciálními funkcemi ASUS a 12" širokoúhlým displejem, je počítačovým skvostem, který svým leskem upoutá všeobecnou pozornost a zpříjemní každou chvíli při jeho používání.

Předmět touhy a obdivu
Notebook U6S má kávově hnědý vysoce lesklý kryt, ve kterém se třpytí vlákna připomínající jemný průzračný závoj. Je zhotoven speciálním postupem, který se skládá z 13 výrobních operací. Stejně lesklým nátěrem se může pochlubit také elegantně bílý U6E. Kůží potažená opěrka dlaní přidává měkkost, která zosobňuje hmatovou stránku používání počítače. Dokonale propracovaná ergonomická klávesnice umožňuje rychlou a pohodlnou práci.

Ultratenká mobilita a snadná komunikace
U6 používá speciální panel s LED podsvětlením, který je o polovinu tenčí a o třetinu lehčí než obvyklý LCD panel. Funguje s nižší spotřebou energie a nabízí větší jas pro lepší obraz i v nepříznivých podmínkách. Vestavěná webová kamera umožňuje okamžitou komunikaci tváří v tvář ve vysokém rozlišení, aniž byste se museli obtěžovat s připojováním překážejících kabelů externích zařízení. Pro usnadnění přístupu je zde exkluzivní program ASUS SmartLogon, který inteligentně rozpozná právoplatného majitele podle snímku obličeje a dovolí mu používat počítač. Užijte si pohodlí této jedinečné personalizační funkce.

Vysokorychlostní přístup k internetu kdekoli
Notebook U6S je dále vybaven technologií bezdrátového širokopásmového připojení 3.5G High-Speed Downlink Packet Access (HSDPA), která umožňuje připojení k internetu přes mobilní síť, aniž byste museli k počítači připojovat mobilní telefon. S technologií HSDPA lze stahovat data asi 4× rychleji než dosavadní 3G. Uživatelé tak mohou bezdrátově posílat a přijímat e-maily, surfovat po internetu, stahovat přílohy a využívat firemní síť prostřednictvím virtuální privátní sítě.

Bezproblémové zabezpečení
Äby si manažeři na cestách nemuseli dělat žádné starosti o bezpečnost svých dat, má U6 vestavěné ochranné funkce, které zajišťují vysokou úroveň zabezpečení i snadnost použití. Ověření uživatele podle otisku prstu umožňuje účinnou a pohodlnou ochranu dat. Dalším opatřením pro zvýšení bezpečnosti je TPM modul (Trusted Platform Module), který se stará o šifrování dat, uchování hesel a přihlašování k systému. Výjimečnou ochranu informací pak poskytuje funkce ASUS CopyProtect, které zabraňuje neoprávněnému kopírování dat.

Více informací o produktech společnosti ASUS naleznete na webových stránkách společnosti http://www.asus­.comnebo http://cz.asus.com.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).