Hlavní navigace

Notebooky ASUS V2 nabízejí podporu HSDPA 3,5G s rychlostí až 3,6Mbps

[Tisková zpráva] Bezpečná mobilní práce na počítači s vysokorychlostním přístupem k internetu odkudkoliv.

Sdílet

Praha 11. prosince – ASUSTeK Computer Inc. (ASUS), vedoucí výrobce vysoce výkonných přenosných počítačů, uvádí na trh řadu notebooků V2, která představuje skutečně mobilní bezdrátové řešení. Notebook s minimální hmotností a uhlazeným profesionálním designem je ideálním přístrojem pro uživatele na cestách. Personalizovaná bezpečnostní funkce, připojení do dokovací stanice i nejnovější modulu 3G podporuje bezpečnou dynamickou vysokorychlostní práci na počítači.

Vysokorychlostní přístup k internetu 3,5G s rozsáhlým pokrytím Vestavěné bezdrátové širokopásmové HSDPA (High-Speed Downlink Packet Access) umožňuje přibližně desetkrát větší přenosové rychlosti prostřednictvím sítí WCDMA, a to bez nutnosti připojit počítač k mobilnímu telefonu. Číst e-maily, surfovat po internetu, stahovat přílohy a přihlašovat se do podnikových sítí tak lze z pohodlí virtuální privátní sítě.

Technologii 3,5G doplňuje v noteboocích V2 kompletní sada nástrojů pro bezdrátové připojení, jako je Wi-Fi (802.11 a/b/g) a Bluetooth 2.0 s posíleným datovým tokem, jenž poskytuje třikrát rychlejší přenos dat mezi digitálními přístroji v porovnání se standardní technologií Bluetooth.

Spolehlivé řízení bezpečnosti pro práci na počítači Řada V2 nabízí bezpečnostní prvky, které spojují vysokou bezpečnost s jednoduchým používáním. Jde zejména o autentifikaci pomocí otisku prstu, jež povoluje přístup pouze určenému vlastníkovi. V zájmu zajištění nejpřesnějšího sejmutí otisku čte elektronický snímací mechanismus otisk prstu z živé vrstvy kůže, přičemž ignoruje jakákoliv běžná poškození povrchu kůže.

Exkluzivní řízení bezpečnosti ASUS Security Protect Management (ASPM) střeží přístup k přístroji a k síti. Vícefaktorové autentifikační nastavení splňuje požadavky pro různé bezpečnostní úrovně a zároveň umožňuje jednorázového přihlášení Single Sign On (SSO), aniž by byla ohrožena bezpečnostní integrita.

Dokovací stanice pro efektivní připojení
Odpojitelná dokovací stanice je ideálním řešením pro rychlé připojení periferních zařízení, komunikačních přístrojů i napájení. Řešení je vysoce praktické a šetří čas při odchodu a návratu k pracovnímu stolu.

Bezdrátová video komunikace
Řada V2 nabízí mimo jiné také vestavěný mikrofon a otočnou webovou kameru s rozsahem 240° a vysokým rozlišením pro snadnou realizaci videokonferencí, a to bez těžkostí spojených s externími připojeními.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).