Hlavní navigace

Notebooky Dell nyní koupíte na KASA.cz

[Tisková zpráva] Internetový obchod KASA.cz, dvojka na českém trhu, startuje prodej notebooků a stolních počítačů značky Dell.

Sdílet

Produkty značky Dell byly doposud k dostání pouze přímo u Dellu. Situace se ale změnila a produkty Dell se nově distribuují v rámci České republiky prostřednictvím koncových prodejců. Jedním z nich se stal internetový obchod KASA.cz.

Na KASA.cz mají nyní zákazníci na výběr ze tří typů notebooků Dell: Dell Vostro™ neboli malá domácí kancelář. Je to notebook vyrobený speciálně pro jedinečné potřeby malých firem i domácností.

Dell Inspiron™, který zahrnuje jak základní vybavení, tak systémy pro zábavu. Tento notebook je charakteristický nejnovějšími mobilními technologiemi za vynikající cenu. Je navržen pro splnění požadavků mobilních uživatelů na kterékoli úrovni. Dell XPS™, neboli Multimedia and Gaming Systems, notebook určený zejména pro profesionální hráče.

U všech notebooků značky Dell zakoupených v KASA.cz platí dvouletá záruka, zahrnující opravu poruchy do druhého dne, nebo automatické poskytnutí náhradního notebooku. Jedná se o nadstandardní službu dodavatele, v obchodní praxi označovanou NBD (next business day).

Ze stolních počítačů nabízí KASA.cz počítač Dell Vostro™ – 200 a 400 Mini Tower, 200 Slim Tower. Tato série je určena zejména pro malé firmy. U těchto počítačů je záruka NBD dokonce tříletá. V blízké budoucnosti se na KASA.cz připravuje prodej dalších produktů značky Dell, a sice tiskárny, projektory, LCD monitory a příslušenství.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).