Hlavní navigace

Nová 32 palcová LCD televize Sharp se zeleným srdcem

[Tisková zpráva] „Jednoduše příjemné sledování televize“ je filozofie skrytá za novou LCD televizí Sharp AQUOS LC-32DH57E. 32 palcový model v sobě integruje nejnovější televizní technologie pro perfektní příjem HDTV – televize budoucnosti. Ekologické vlastnosti této řady LCD televizí vynikají a byly oceněny ekologickou kytičkou EU „Eco-label“ za nízkou spotřebu energie.

Sdílet

Praha, 17. června 2009. Trendovou barvou dneška v oblasti moderních elektronických zařízení je zelená. Také Sharp vybavil svou nejnovější AQUOS LCD televizi technologií, které vzbuzuje pozitivní ekologické vibrace. Například „Eko“ tlačítko na dálkovém ovladači nového modelu 32DH57E snižuje spotřebu energie ve dvou stupních a kvalita obrazu je navzdory nízké spotřebě energie zachována. Další ekologické prvky jsou OPC (Optical Picture Control) – světelný senzor, který upravuje nastavení jasu obrazovky okolním světelným podmínkám, a speciální energeticky úsporný režim.

„Naše nová 32 palcová televize je určena pro segment trhu, ve kterém se prodává nejvíce televizí,“ říká Thies Radeloff, LCD TV produktový manažer společnosti Sharp Electronics. „LC-32DH57E je ideálním modelem pro zákazníky, kteří se prostě jen chtějí rozptýlit při sledování televize s dobrým obrazem a kvalitním zvukem. A navíc má i zelené srdce: energii šetřící technologie byly důvodem pro ocenění ekologickou kytičkou Evropské komise.“

Technické vlastnosti modelu DH57E jsou také zajímavé. S rozlišením 1 366×768 pixelů nová LCD televize od Sharpu je připravena na HDTV – televizní formát budoucnosti. Doba odezvy 6 milisekund zaručuje kvalitní obraz, které může být pohodlně sledován až z úhlu 176 stupňů. Zabudovaný DVB-T tuner přijímá pozemní digitální televizní vysílání.

Nový AQUOS 32DH57E je samozřejmě připraven na připojení externích zařízení – má dva SCART a tři HDMI vstupy, po jednom YUV, AV, VGA, RS-232C, digitální audio výstup a USB port pro servisní aktualizaci firmwaru.

AQUOS 32DH57 je dodáván s dálkovým ovladačem, elektrickým kabelem, vícejazyčným manuálem k použití a stojanem. Model je dostupný v barvě černě lakovaného piana a temně stříbrné a už nyní přichází do prodeje.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).