Hlavní navigace

Nová aplikace rádií Lagardère Active ČR pro Nokii

[Tisková zpráva] Společnost Lagardère Active ČR spustila ve spolupráci se společností iCom Vision novou aplikaci CZ Radio pro mobilní telefony Nokia. Aplikace CZ Radio umožňuje poslech nejoblíbenějších českých stanic, jako jsou Evropa 2, Frekvence 1, Radio Bonton, Dance radio nebo pohádkové rádio Pigy.cz.

Sdílet

„Aplikaci jsme se záměrně rozhodli představit v létě, kdy nejvíce lidí odjíždí na dovolené. Od teď mohou poslouchat své oblíbené moderátorské show a hudbu na chalupě, v autě a všude tam, kde s sebou mají mobilní telefon,“ říká ředitel divize digitálních médií společnosti Lagardère Active Lubor Zoufal.

Aplikace je vizuálně velmi atraktivní a při tom maximálně jednoduchá. „Aplikace nevyžaduje naprosto žádná nastavení, kliknutím na vybranou ikonu radiové stanice z otočného panelu si uživatel rádio zapne. Příležitostí pro využití je mnoho. Pokud rád poslouchám muziku sám, pak si mohu pustit Evropu 2 do sluchátek. Pokud potřebuji v neděli po obědě na chalupě polední klid, pak jsou ideální pohádky rádia Pigy na hlasitý poslech!“ říká Ondřej Švihálek ze společnosti iCom Vision, která aplikaci navrhla a vyvinula.

Aplikace je ke stažení na OVI store (http://store­.ovi.com/conten­t/113992)

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).