Hlavní navigace

Nová aplikace umožní vytvořit v telefonu osobité vánoční přání

[Tisková zpráva] (Praha, 22. 12. 2010) – Aplikace pro chytré telefony, kterou pro Vodafone vytvořili čeští vývojáři z Inmite společně s grafiky z agentury Advertures, umožňuje zdarma upravovat vlastní fotografie a rozesílat je pak pomocí MMS třeba jako vánoční přání, PFky, pozdravy z lyžování nebo jen tak pro pobavení přátel.

Sdílet

„Aplikace MMS editor, která je zdarma dostupná v App Storu a Android Marketu, umožní uživatelům chytrých telefonů posílat o Vánocích osobitá vánoční přání. V aplikaci uživatelé také naleznou 20 atraktivních, již hotových MMS přání,“ říká Petr Houzar, specialista interaktivního marketingu Vodafonu.

  „Všichni, kdo mají iPhone, iPad nebo Android mohou pomocí naší aplikace přetvořit jakoukoliv fotku, kterou si vyfotí, v obraz, který bude vypadat jako dílo secesního malíře nebo jako fotka ze starého polaroidu,“ popisuje spoluzakladatel Inmite Jaromír Fulnek. 

Nová  aplikace funguje tak, že uživatel vyfotí libovol­ný obrázek, aplikuje na něj jeden z mnoha grafických filtrů (populární jsou např. polaroid, patina a lomo) a dodá mu tak neobvyklý a zábavný vzhled. Obrázek pak odešle jako MMS, případně si ho může nastavit na plochu telefonu.

Aplikace MMS Editor reaguje na vzrůstající zájem o smartphony, které u Vodafone v září tvořily přes 40 procent celkového počtu prodaných telefonů,  a je od tohoto týdne zdarma ke stažení v App Storu a Android Marketu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).