Hlavní navigace

Nová barevná tiskárna OKI C610 sníží kancelářím účty za energii

[Tisková zpráva] Společnost OKI Printing Solutions uvádí na trh barevnou tiskárnu C610, která najde uplatnění v kancelářích a menších pracovních skupinách. Nový LEDkový model nabízí rychlost tisku až 34 barevných nebo 36 černobílých stránek za minutu. OKI C610 potěší i nízkou spotřebou energie, která v klidovém režimu činí pouhých 1,2 wattu.

Sdílet

Barevná tiskárna s novým designem nahrazuje úspěšný model OKI C5950. Oproti svému předchůdci má vyšší výkon i rychlost tisku. Například doba potřebná k vyhotovení první strany dokumentu je pouhých osm sekund u černobílého a devět sekund u barevného tisku v pohotovostním režimu. Novinka disponuje pětiřádkovým LCD displejem a má intuitivní ovládání.

Základem OKI C610 je jednoprůchodová LED technologie, která zaručuje kvalitní barevné i černobílé výstupy. Uživatelé si mohou základní model navíc rozšířit o duplexní jednotku či o další zásobníky papíru (až na 1460 listů).

„OKI C610 je vhodným řešením pro kanceláře, jež potřebují rychlý, všestranný a cenově dostupný barevný tisk,“ říká Ing. Miroslav Tyburec, obchodní ředitel společnosti Oki Systems (Czech and Slovak), a doplňuje: „Nový model umožní uživatelům i kvalitní tisk velké škály marketingových materiálů přímo v kanceláři, což firmám pomůže snížit náklady v této oblasti.“

Nová barevná tiskárna si poradí s rozličnými formáty od A6 po A4, včetně bannerů o délce až 1,2 metru, přičemž gramáž papíru může být až 250 g/m². OKI C610 tak podporuje nejvyšší gramáže médií v rámci své třídy a rozšiřuje možnosti tiskových výstupů, které si mohou uživatelé vytisknout levněji a rychleji sami.

Oproti modelu C5950 disponuje jeho nástupce přehledným pětiřádkovým LCD displejem a nabízí také levnější variantu paměti – kartu SDHC. To vše je podpořeno tříletou zárukou se servisem přímo v místě instalace tiskárny, kterou zákazníci bezplatně získají po jednoduché registraci na www.oki.cz/zaruka.

Přehled klíčových parametrů OKI C610:

 • Barevná LED tiskárna formátu A4
 • K dostání jsou modely: C610n – síťový, C610dn – síťový s duplexní jednotkou, C610dtn – síťový s duplexní jednotkou a druhým zásobníkem papíru
 • Rychlost tisku: 36 černobílých a 34 barevných stran A4 za minutu
 • Duplexní jednotka (volitelná pro C610n)
 • Standardní paměť 256 MB; maximální paměť 768 MB
 • Možnost paměťové karty SDHC 16 GB
 • Kapacita zásobníku papíru: 300 listů s možností navýšení až na 1460 listů
 • Tisk na formáty A6 až A4 a bannery do 1,2 m, přičemž gramáž se může pohybovat až do 250 g/m² u víceúčelového zásobníku, u zásobníků 1 – 3 je podpora médií do 220 g/m²
 • Pětiřádkový LCD displej
 • Rychlost tisku první strany dokumentu (TTFP) 8 sekund černobíle a 9 sekund barevně
 • Spotřeba energie v klidovém režimu 1,2 W

Model OKI C610 je v prodeji u autorizovaných prodejců OKI Printing Solutions. Doporučená koncová cena je od 12.190 Kč bez DPH.