Hlavní navigace

Nova bude v létě vysílat WIPEOUT Souboj národů!

[Tisková zpráva] Diváci televize Nova se můžou těšit na adrenalinem nadupané léto! Společně s českými a slovenskými celebritami se vydáme do Buenos Aires, kde nás čeká pořádná dávka napětí a zábavy. Televize Nova uvede premiéru světově úspěšné gameshow WIPEOUT Souboj národů! Diváci uvidí neuvěřitelné pády, absolutní vypětí fyzických sil, dramatické situace, ale i svůdná těla českých a slovenských celebrit, například Báry Munzarové, Martina Trnavského, Ondřeje Brzobohatého, Nikol Moravcové, Tomáše Krause, Jany Sovákové, Tomáše Skuhravého nebo Davida Krause.

Sdílet

19. května 2011 – Diváky televize Nova čeká adrenalinem nadupané léto! O prázdninách se rozjede světově úspěšná gameshow WIPEOUT Souboj národů. Show, ve které proti sobě nastoupí čtyři týmy z různých zemí Evropy, prokáže fyzickou sílu, obratnost a výdrž devíti českých a devíti slovenských VIP hráčů. Podívaná nabitá napnutými svaly, výpady a ohromujícími akcemi, diváky určitě nezklame. Tady jde skutečně o přežití!

V každé epizodě uvidí diváci několik soutěžních disciplín, například Opičí dráhu, Šlapací mlýn, Krále hory a podobně. Na závěr dílu pak soutěžící musí projít nejtěžší zkouškou – WIPEOUT Zónou! Je to nejnáročnější trať, kterou kdy tvůrci vůbec vymysleli, a je sestavena tak, aby prověřila schopnosti těch nejlepších z nejlepších. Přes třináct metrů vysoká skluzavka, valící se barely, odstředivá rotující plošina a obrovská trampolína jsou zárukou toho nejnáročnějšího finálového kola, které vysaje poslední zbytky energie soutěžících.

„Do čeho jdu, jsem zjistila až po nějaké době, když jsem viděla záběry ze soutěže. Stejně by mě to neodradilo. Stává se mi celkem často, že se do něčeho odvážně, optimisticky, zbrkle vrhnu, a pak se divím, zdánlivě poučím a lížu si rány,“ říká herečka ze seriálu Ulice Jana Sováková.

„Nejtěžší pro mě byly okamžiky, kdy mi došlo, že se můžu nepěkně zranit,“ popisuje další z týmu Martin Trnavský.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).