Hlavní navigace

Nová česká hra na iPhone sází na multiplayer. Autorem je Et netera.

[Tisková zpráva] Praha, 15. září 2009 – Společnost ET NETERA, přední český dodavatel e-business řešení, připravila novou českou hru určenou pro iPhone – Office Tanks (www.etnetera.cz/officetanks). Jednoduchou strategickou hru lze hrát jak proti přístroji, tak proti živým protivníkům. Najednou mohou hrát až 4 hráči.

Sdílet

Velmi jednoduchá a zároveň zábavná hra, ve které se snažíte pomocí tančíků zabrat vlajky umístěné v rozích hracího pole. To tvoří kancelářské prostředí s nejrůznějšími překážkami v podobě tužek, sponek či hrníčků. Každý hráč začíná s jednou vlajkou, u které se mu v pravidelných intervalech automaticky rodí tančíky. Jednoduchými pohyby prstů je posíláte na určené místo. Jakmile se dostanou na dostřel, začnou samy střílet. S každou zabranou vlajkou roste i počet rodících se tančíků. Úkolem je obsadit všechny vlajky.

Zábavnost hry ještě zásadně vzroste, pokud do hry přizvete další živé soupeře. Mohou být až čtyři, což ze hry činí výborný nástroj na ubíjení času při nudných poradách a prezentacích.

Hru vyvinula česká společnost Et netera, která se jinak zabývá především vývojem webových aplikací. Aplikace Office Tanks je produktem ETN Labu, kde mohou zaměstnanci realizovat své inovátorské touhy. „Základním smyslem ETN Labu je přetvářet myšlenku v produkt. Samotný nápad totiž sám o sobě nemá příliš velkou hodnotu, pokud se nepřetaví do reálného výsledku. V rámci ETN Labu se mohou zaměstnanci věnovat vymýšlení a tvorbě nových aplikací i v rámci pracovní náplně a dostává se jim při tom maximální podpory,“ řekl Václav Bittner ze společnosti Et netera a.s.

Vedlejším přínosem je nyní možnost nabídnout i stávajícím klientům společnosti Et netera a.s. rozmanitou škálu aplikací pro platformu iPhone – ve světě bylo již prodáno přes 40 milionů zařízení s touto platformou. Všechny jsou navíc dostupné v AppStore společnosti Apple, který zaznamenal již přes 1,5 miliardy stažení různých aplikací, a tím vytváří velice zajímavý distribuční kanál i pro zákazníky a vývojáře z Česka.

ET NETERA a.s. (www.etnetera.cz) patří mezi přední české dodavatele ucelených e-business řešení a vlastních technologií. ET NETERA navrhuje, realizuje a provozuje podnikové portály, intranety, extranety, weby, zakázkové elektronické obchody (e-shopy), internetové platební systémy a jiné zakázkové webové aplikace. Produkty a služby se zaměřují na content management (CMS, ECM, WCM), document management (DMS), e-business konzultace, webdesign a garantovaný 24/7 provoz dodaných řešení. Mezi klienty společnosti patří Annonce, Ahold, Datart, DVC (i-legalne.cz), EMG (knizniweb.cz), Telefónica O2, Siemens, Volksbank a další.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).