Hlavní navigace

Nova Cinema, alternativa k hlavnímu programu TV Nova

[Tisková zpráva] Zbrusu nový televizní kanál Nova Cinema, jenž dokonale ctí svůj název, a diváci se proto mohou těšit na program ve znamení filmů a seriálů rozličných žánrů, zahájí své vysílání již zítra úderem 11:00 a nabídne dvanáct až třináct hodin nepřetržité zábavy denně.

Sdílet

Praha 30. listopadu – První prosincový den letošního roku znamená novou kapitolu v historii TV Nova. Tento den začne totiž vysílat nový filmový kanál Nova Cinema, další z rodiny televize Nova.

S krátkým předstihem tak našim divákům přinášíme vánoční dárek v podobě filmového kanálu, říká generální ředitel TV Nova Petr Dvořák, podle něhož je Nova Cinema vhodnou alternativou k hlavnímu programu Novy. Kombinací obou programů – stávající Novy a mladší Novy Cinemy – by si měl každý divák přijít na své. Naším cílem je rozšířit stávající nabídku TV Nova ve snaze oslovit diváky různých věkových kategorií, zájmů, profesí i životních stylů, vyjmenovává Dvořák.

V sobotní pestré nabídce naleznou diváci hned několik zajímavých filmů a seriálů, vysílání odstartuje v 11:00 animovaná Liga špačků, jež je určena zejména pro nejmenší diváky, v 19:00 přijde na řadu americký romantický film Jiná láska s Diane Keaton a Juliette Lewis, ve 22:00 pak dobrodružný sci-fi snímek Svět zítřka s hvězdnými Judem Lawem a Gwyneth Paltrow.

V následujících prosincových dnech odvysílá Nova Cinema další známé a divácky oblíbené filmy a seriály – výběrově to budou například Insider: Muž, který věděl příliš mnoho, Barva peněz, Agent WC 40, Showtime, Královna prokletých, Sestry na Bahamách, Mise na Mars, Podvedená, Jack, Království ohně, Nebezpečné pády, Vyvolený, Grinch, Pomáda, Doktor T a jeho ženy – a celou řadu dalších.

Podrobnější informace nejen o distribuci jsou k dispozici na internetových stránkách www.novacinema.cz


Veronika Šmítková

Tisková mluvčí TV Nova

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).