Hlavní navigace

Nova Cinema hlavním mediálním partnerem FAMUFESTu 2010

[Tisková zpráva] Prvními projekcemi a slavnostním zahájením začal ve čtvrtek večer festival FAMUFEST 2010. Tradiční soutěžní přehlídka filmů studentů FAMU uvede v patnácti kategoriích 85 snímků a potrvá do neděle 14. listopadu a k vidění je v pražských prostorech NoD a Bio Oko. Hlavním mediálním partnerem je filmový kanál Nova Cinema.

Sdílet

Praha 12. listopadu 2010 – Televizní filmový kanál Nova Cinema přináší jako hlavní mediální partner další svátek filmové tvorby – soutěžní přehlídku studentské tvorby FAMUFEST. V letošním roce už Nova Cinema podpořila tradiční filmový festival Febiofest a ujala se i role hlavního mediálního partnera festivalu německy mluvených filmů Das Filmfest.

Famufest je již tradiční soutěžní přehlídkou tvorby studentů Filmové a televizní fakulty AMU (FAMU) s dlouholetou tradicí. Jedná se o ojedinělý projekt představující díla mladých a talentovaných studentů, jehož organizační tým se rok co rok mění. Tím se festival každoročně obměňuje, přichází s novými nápady, které navazují na to nejlepší z předchozích ročníků.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).