Hlavní navigace

Nova Cinema na digitální kabelové televizi UPC

[Tisková zpráva] Novu Cinemu, nový filmový kanál, první z rodiny Nova, si mohou zájemci nově naladit také prostřednictvím digitální kabelové televize UPC, která v těchto dnech rozšířila svou programovou nabídku Standard.

Sdílet

Praha 3. 12. 2007 – Nova Cinema, jež vysílá denně dvanáct až třináct hodin v českém jazyce, přináší unikátní programovou nabídku pro každého diváka. Nechybí pestrý výběr kvalitních filmů a seriálů nejrůznějších žánrů (komedie, drama, romantika, rodinné filmy, akční trháky, thrillery) či krátké infobloky o známých tvářích showbyznysu.

Nova Cinema je diváky dlouho očekávaný televizní kanál a já jsem rád, že ho nabízíme od jeho startu, prozrazuje generální ředitel UPC Václav Bartoň a dodává, že UPC neplánuje, že by nové televizní stanice zařazovala do nabídky své analogové kabelové televize, jejíž kapacita je co do počtu programů již vyčerpána. Zařazení programu Nova Cinema do digitální satelitní televize UPC Direct se pak na základě dohody se společností UPC plánuje na první kvartál roku 2008, doplňuje Veronika Šmítková, mluvčí TV Nova.

Možnosti příjmu programu Nova Cinema (distribuce prostřednictvím satelitu ASTRA 23,5E a transpondéru 1E v kódované formě) koncovým divákem jsou následující: 1. individuální satelitní příjem z CS Linku, prostřednictvím dekódovacích karet dodávaných společnostmi Trade and Technolgy a Gital, 2. prostřednictvím sítě kabelové televize nebo sítě IPTV, 3. prostřednictvím placené satelitní platformy (např. DIGI tv).

Podrobné informace jsou k dispozici na internetových stránkách kanálu www.novacinema.cz.


Veronika Šmítková

Tisková mluvčí TV Nova