Hlavní navigace

Nova Cinema oslaví čtvrté narozeniny soutěží o nové auto! Začínáme už zítra!

[Tisková zpráva] Televize Nova Cinema slaví 1. prosince čtvrté narozeniny, ale z dárku se budou radovat diváci! Stanice totiž připravila narozeninovou soutěž o nový osobní automobil KIA Rio, a to včetně sady zimních pneumatik! Stačí sledovat večerní program Novy Cinemy od 24. do 30. listopadu a odpovědět správně alespoň na jednu otázku, která se objeví na obrazovce! Narozeninová soutěž začíná už zítra!

Sdílet

Praha, 23. listopadu 2011 – Kanál Nova Cinema oslaví 1. prosince své čtvrté narozeniny ve velkolepém stylu – soutěží pro diváky o nový osobní automobil KIA Rio od společnosti KIA MOTORS CZECH, včetně sady zimních pneumatik! Princip soutěže je velmi jednoduchý – sledovat program televize Nova Cinema mezi 24. a 30. listopadem od 20:00, odpovědět správně alespoň v jednom dni na soutěžní otázku, která se objeví na obrazovce, a šance na výhru je zajištěná! Co večer, to nová soutěžní otázka. Každý divák může za jeden den poslat jen jednu odpověď. Může se však zúčastnit ve více dnech, čímž zvýší šanci na výhru, protože se jeho jméno dostane do losování vícekrát! První otázka se objeví 24. listopadu ve filmu Noční hlídka.

Odpovědi mohou diváci posílat na emailovou adresu soutez@novaci­nema.cz vždy nejpozději do 10:00 následujícího dne po odvysílání dané otázky. Do odpovědi je třeba uvést i jméno a příjmení, věk, adresu a kontaktní telefon.

Kompletní pravidla soutěže jsou k dispozici v herním řádu na cinema.nova.cz. Výherce pak bude vylosován živě ve vysílání, přesně v den narozenin – 1. prosince 2011, a to v průběhu Televizních novin na Nově. Vstup bude živě vysílán také na kanálu Nova Cinema během úvodního dílu seriálu Dva a půl chlapa, vysílaném od 19.30.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).