Hlavní navigace

Nova Cinema hlavním mediálním partnerem festivalu Cinema Mundi

[Tisková zpráva] Nova Cinema se stala hlavním mediálním partnerem filmového festivalu Cinema Mundi, na kterém návštěvníci mimo jiné uvidí exkluzivní předpremiéru snímku Železná lady v hlavní roli s čerstvou držitelkou Oscara Meryl Streepovou. Mediálním partnerem festivalu je agentura Mediafax.

Sdílet

Praha, 29. února 2012 – Už dnes se mohou filmoví fanoušci zúčastnit filmového festivalu Cinema Mundi, jehož hlavním mediálním partnerem je Nova Cinema a mediálním partnerem agentura Mediafax. První polovina festivalu bude patřit hlavní filmové sekci, která nabídne bezmála 30 snímků. Většinou půjde o premiéry nebo jediné české projekce. Festival se odrazí i na obrazovkách Nova Cinema, kde budou mít diváci v době konání festivalu možnost zhlédnout oceněné snímky jako Sekretářka (ve středu 29. února ve 22.20), Mlhy Avalonu (čtvrtek 1. března ve 20.00), Četa (pondělí 5. března ve 21.50) či Pokojný bojovník (úterý 6. března ve 20.00).

Diváci mohou na festivalu také poprvé zhlédnout exkluzivní předpremiéru české komedie Miroslava Šmídmajera Probudím se včera, a film koprodukovaný televizí Nova a společností Bioscop. Předpremiéra se uskuteční v neděli 4. března a bude jí přecházet představení a autogramiádá tvůrců filmu. Filmovou přehlídku zakončí 7. března slavnostní předávání cen, o kterých rozhodne studentská porota.