Hlavní navigace

Nova Cinema s nejvyšší sledovaností

[Tisková zpráva] Praha 30. října 2008 – Kanál Nova Cinema, který je v tuto chvíli nejsledovanějším filmovým kanálem na trhu, zaznamenal včera v hlavním vysílacím čase rekordní sledovanost v cílové skupině D15-54. Hodnota ratingu v D15-54 byla 0,54%, share dosáhl 1,78%.

Sdílet

Rekord zlomilo i průměrné číslo celého minulého týdne. Ve dnech 20. až 26. 10. 2008 dosáhlo vysílání Novy Cinemy v prime time v cílové skupině D15–54 podílu na publiku 0,26% a podílu na sledovanosti 0,85%. Nova Cinema je zaměřena na filmy, seriály a publicistické pořady z filmového světa. V její nabídce najdeme drásavá dramata i komedie pro celou rodinu, romantické snímky i horory a thrillery. Denně odvysílá průměrně tři celovečerní filmy a řadu televizních seriálů, od komediálních, dramatické až po detektivní.

Navíc nabízí i širokou paletu publicistických pořadů, mimo jiné Hollywoodský zpravodaj, sledující podrobně dění ve filmových studiích. Pořad Hvězdy červeného koberce se zase věnuje filmovým hvězdám, jejich úspěchům i nezdarům, názoru, vkusu a životnímu stylu vůbec. Od září navíc vysílá první pořad vlastní produkce s názvem Hvězdný reportér, který uvádí tvář kanálu Nova Cinema Tomáš Kraus.