Hlavní navigace

Nova Cinema trhla v minulém týdnu rekord

[Tisková zpráva] Téměř patnáctiprocentní podíl na divácích filmu Marečku, podejte mi pero! a téměř desetiprocentní share filmu Mars útočí znamenal pro filmový kanál Nova Cinema další posílení své pozice. Za minulý týden dosáhla Nova Cinema i průměrného rekordního podílu v hlavním vysílacím čase, který byl téměř 5 % v cílové skupině D15-54. TV Nova a Nova Cinema sledovala dohromady průměrně v uplynulém týdnu téměř polovina diváků v cílové skupině D15-54. Na Nově potvrdily svou popularitu u diváků především seriály vlastní produkce Ordinace v růžové zahradě 2, Ulice a Comeback.

Sdílet

Praha 7. června 2010 – Nova Cinema slaví! V minulém týdnu dosáhla průměrného pětiprocentního podílu na sledovanosti (4,99%) v hlavním vysílacím čase v cílové skupině D15–54. Nejsledovanějším filmem se stala nestárnoucí česká klasická komedie režiséra Oldřicha Lipského Marečku, podejte mi pero!, která v cílové skupině D15–54 dosáhla téměř 15% podílu na sledovanosti (14,96%). Výborně si vedla i americká sci-fi komedie Mars útočí s Jackem Nicholsonem v hlavní roli. V cílové skupině D15–54 dosáhla podílu na publiku přes 9 procent (9,06%).

Svůj úspěšný týden má za sebou i hlavní kanál Novy. Nejúspěšnějším dramatickým pořadem se stal seriál Ordinace v růžové zahradě 2, který nadále drží pozici nejsledovanějšího dramatického pořadu vlastní produkce TV Nova. Úterní a čtvrteční epizody dosáhly v cílové skupině D15–54 podílu na sledovanosti 57,48 %. Stabilní sledovanost vykazuje i denní seriál Ulice, který v tomto týdnu dosáhl v cílové skupině D15–54 průměrného podílu na publiku 47,50 %. Velkou diváckou pozornost budí i nadále původní český sitcom Comeback, který si v uplynulém týdnu nenechalo ujít téměř 42 % diváků v cílové skupině 15–54 (41,61%).

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).