Hlavní navigace

Nova Cinema uvádí v neděli premiéru seriálu Hranice

[Tisková zpráva] Nova Cinema zařadila do své jarní programové nabídky premiéru kanadského krimiseriálu Hranice. Případy Imigrační a celní bezpečnostní jednotky, působící na kanadsko-americké hranici, budeme moci poprvé sledovat v neděli 7. března od 17.35 hodin a dále pak každou sobotu a neděli ve stejném čase vždy po dvou epizodách.

Sdílet

Praha 5. března 2010 – Seriál Hranice představuje práci Imigrační a celní bezpečnostní jednotky (ICS), kterou založila kanadská vláda v Torontu a jejímž úkolem je chránit kanadsko-americkou hranici. Případy, které řeší, se týkají boje s mezinárodním terorismem, pašováním uprchlíků i zboží a dalších kriminálních činů, spadajících do této oblasti.

Velitel jednotky major Mike Kessler má za sebou vojenskou službu v Bosně, kde se stal svědkem masakru muslimské vesnice a byl armádním velením přinucen tuto událost zamlčet. Teď je však odhodlán věnovat své úsilí tomu, aby se nic podobného nemohlo přihodit v jeho zemi. Dalšími členy jednotky jsou expert na teroristické organizace Darnell Williams, odborník na počítače a elektroniku Heironymus Slade nebo specialistka na muslimskou komunitu, seržantka Layla Mahdavi. Tým doplňují detektivové, specializující se na vyšetřování a práci v terénu – Gray Jackson a Al Lepinsky spolu s vrchní inspektorkou Maggie Norton. S jednotkou úzce spolupracuje americká agentka Bianca LaGarda, kterou si zahrála Sofia Milos, známá ze seriálu Kriminálka Miami.

Hranice (The Border), Kanada (2007), krimiseriál
Hrají: James McGowan (Mike Kessler), Sofia Milos (Bianca LaGarda), Graham Abbey (Gray Jackson), Jonas Chernick (Heironymous Slade), Nazneen Contractor (Layla Mahdavi), Mark Wilson (Al Lepinsky), Catherine Disher (Maggie Norton), Jim Codrington (Darnell Williams) a další.

Hranice (The Border), premiéra v neděli 7. 3. od 17.35 na Nova Cinema

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).