Hlavní navigace

Nova Cinema zítra uvede českou televizní premiéru slavného amerického dramatu Sex, lži a video!

[Tisková zpráva] Nova Cinema jako první česká televizní stanice odvysílá slavné drama Sex, lži a video. Snímek, který byl nečekaně úspěšným debutem režiséra Stevena Soderbergha, uvidí diváci již tuto sobotu 17. září 2011 od 22:05.

Sdílet

Praha, 16. září 2011 – V psychologickém dramatu Sex, lži a video, které jako první v Česku představí Nova Cinema v sobotu 17. září 2011, se pod vedením tehdy začínajícího režiséra Stevena Soderbergha sešli herci Andie MacDowell, James Spader, Peter Gallagher a Laura San Giacomo. Z původně debutového snímku mladičkého Soderbergha se stal hit nezávislého filmu a získal prestižní Zlatou Palmu na Mezinárodním filmovém festivalu v Cannes.

Sex, lži a video vypráví příběh čtyř třicátníků a jejich vzájemného propojení skrze jediné téma – sex. Hlavním hrdinou je Graham, který má problémy dosáhnout sexuálního uspokojení v normálním vztahu s ženou. Zdrojem jeho potěšení je nahrávání zpovědí žen na video, které otevřeně mluví o svém intimním životě a sexuálních problémech.

John a Ann jsou milující se manželský pár, jehož sexuální život však má povážlivé trhliny. Zatímco Ann se svěří svému psychoanalytikovi, sexuálně frustrovaný John hledá útěchu u Anniny sestry Cynthie, vyzývavé rebelky. Celá situace se radikálně změní příchodem Johnova spolubydlícího ze školy, který se rychle sblíží s Ann a svěří se jí se svým tajemstvím. Ona je nejdřív šokovaná, ale zároveň ji tajemný Graham fascinuje…

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).