Hlavní navigace

Nova.cz přináší s Comebackem i Vašutovu školu balení

[Tisková zpráva] Na internetových stránkách populárního sitcomu Comeback se chystá novinka. Na Nova.cz nabídne herec Marek Vašut milovníkům všech generací jednoduchý recept na sbalení kterékoli krásky. První dvě lekce budou zveřejněny ve čtvrtek 7. května 2009.

Sdílet

Praha 6. května 2009 – TV Nova připravila na internetových stránkách www.nova.cz/co­meback pro nadcházející sváteční víkend sérii dobrých rad herce Marka Vašuta. Společně s novým dílem Comebacku, nazvaným Rozzvod, se ve čtvrtek 7. května objeví první dvě lekce ze školy Balíme s Vašutem. Další pokračování budou následovat v pátek, sobotu a v neděli. Nenechte si ujít svérázná doporučení populárního herce!

Web populárního seriálu nabízí exkluzivně celé díly Comebacku k přehrání zdarma, ukázky z příštích dílů i netradiční pohledy do zákulisí.

Původní sitcom televize Nova Comeback si v průměru získal téměř 1,2 miliónu fanoušků. Dosud nejúspěšnějším je díl nazvaný Heavy Christmas, který dosáhl v cílové skupině D15–54 rekordního podílu na sledovanosti 55,66 %, v cílové skupině D15+ pak 45,25 %. Ozzák a jeho životní trable jsou nejbližší divákům v cílové skupině M 15–24, dosud nejsledovanější epizodou v této cílové skupině se stal koncem března díl s názvem Berňák; zaujal mimořádně aktuální tematikou a dosáhl podílu na sledovanosti 91,19 %.