Hlavní navigace

Nova dnes začala natáčet nový pořad o vaření

[Tisková zpráva] Každý den nové tipy na zajímavé recepty přinese TV Nova v novém pořadu Tescoma s chutí, který se dnes začal natáčet. Vaření se chopí zkušení kuchaři a kuchařky, pořadem bude provázet herečka s kulinářskou vášní Markéta Hrubešová. Poprvé se nový pořad objeví na obrazovkách na konci letošního května.

Sdílet

Praha, 1. května 2009 – Spoustu praktických rad od uznávaných gastronomických poradců, nové recepty na chutné, zdravé a rychlé pokrmy, také tipy, jak se snadno a rychle vypořádat s různými druhy surovin, přinese divákům nový pořad o vaření Tescoma s chutí, který dnes Nova začala připravovat. Zaměřovat se bude i na stolování, exkluzivní pokrmy či správné vybavení kuchyně.

Pořadem bude provázet herečka Markéta Hrubešová, hvězda denního seriálu Ulice. Vždy platila za gurmánku, mezi přáteli je vyhlášená opulentními večeřemi a neobvyklými specialitami. Ráda experimentuje a má rozsáhlou sbírku vlastních receptů.

Od konce května se pořad Tescoma s chutí bude vysílat každý všední den – dvakrát ve Snídani s Novou, a poté během dne. Součástí pořadu budou i oblíbené divácké soutěže. Veškeré informace z obrazovky najdou diváci i na webových stránkách pořadu, kde budou mít k dispozici archiv již vysílaných dílů.