Hlavní navigace

Nová domovská stránka MSN.ATLAS.CZ je odrazem přání uživatelů

[Tisková zpráva]

Sdílet

Nová domovská stránka MSN.ATLAS.CZ je odrazem přání uživatelů

Tisková zpráva, Praha, 12. února 2001

Dne 12.2.2001 spustila společnost ATLAS.CZ novou domovskou stránku webového portálu MSN.ATLAS.CZ. Nová verze vstupní brány do světa internetu byla vytvořena na základě podnětů uživatelů portálu a posledních poznatků z oblasti psychologie.

Nová domovská stránka http://msn.atlas.cz nabízí především zcela nové uspořádání, které by mělo napomoci intuitivnímu pohybu uživatele po portálu. Změnami proto prošel například vyhledávací katalog, jehož ovládání je nyní jednodušší a příjemnější. Uživatelé portálu nyní budou mít i mnohem rychlejší přístup k široké škále služeb a produktů, které jsou na http://msn.atlas.cz nabízeny. O další krok postoupil portál i z grafického hlediska a proto jeho uživatelé najdou některé prvky domovské stránky v prostorovém provedení nebo si budou moci vychutnat nové barvy.

Již nyní jsou zároveň naplánovány další změny, mezi kterými bude například větší zviditelnění pravidelných diskusí se známými osobnostmi v rubrice Pokec.

,,Naši uživatelé nás většinou chválí za unikátní rozsah portálových služeb a zároveň nám posílají mnoho podnětů k ovládání a struktuře portálu,, přibližuje proces změn Pavel Doležal, product manager společnosti ATLAS.CZ a dodává ,,Nová domovská stránka je odrazem těchto přání. Navíc jsme využili posledních poznatků z oboru psychologie, které nám pomohly pochopit, jak by měla vypadat ideální struktura webové stránky".

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).