Hlavní navigace

Nová edice luxusních notebooků ASUS-Lamborghini VX2

[Tisková zpráva] Praha 15. ledna 2007 - ASUSTeK Computer Inc. (ASUS), vedoucí výrobce vysoce výkonných přenosných počítačů, uvádí na trh novou generaci notebooků ASUS-Lamborghini VX2. Společně s nejnovější verzí mobilní technologie Intel Centrino Duo Mobile a s operačním systémem Microsoft Windows Vista přináší druhá série notebooků nové možnosti v oblasti bezpečnosti, výkonu, spolehlivosti a ovladatelnosti vyzdvihující silné zážitky práce s počítačem.

Sdílet

Notebook VX2 je zkonstruován tak, aby zprostředkoval uživatelům nejen sportovního ducha Lamborghini, ale používá také netradiční materiály a detaily, které na pohled, dotek i při práci navozují dojem špičkového automobilu. Jedinečný design začíná typickou žlutou nebo černou barvou Lamborghini, použitou na krytu z hliníkohořčíkové slitiny a uhlíkových vláken. Speciálním zrcadlovým lesklým povrchem krytu získává notebook nejen vzhled nablýskané kapoty automobilu, ale zároveň větší odolnost.

Lesklý displej, kovová klávesnice a nyní také kůží potažená opěrka dlaní, která je prošívaná žlutou nití stejně jako v interiéru automobilu, posouvá vnímání luxusu ASUS-Lamborghini VX2 o další smyslový vjem. Reproduktory po stranách klávesnice přinášejí silný a nezkreslený zvuk. Celkové emoce podtrhuje zpracování krytu ventilátoru notebooku, který se ne náhodou podobá konstrukci kola.

„Zrození nové verze notebooku ASUS-Lamborghini je bezpochyby výsledkem mimořádného úsilí ze strany designérských i počítačových technologií,“ řekl Stephan Winkelmann, prezident a CEO Lamborghini. „Můžeme s potěšením říci, že VX2 je perfektní transformací designu i ducha Lamborghini do světa počítačů.“

Více informací o produktech společnosti ASUS naleznete na webových stránkách společnosti www.asus.com nebo www.asus.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).