Hlavní navigace

Nová generace IPCorderů na výstavě Amper

[Tisková zpráva] Na mezinárodním veletrhu elektroniky a elektrotechniky Amper v Brně představuje společnost Koukaam a.s. novou řadu vlastních samostatných síťových nahrávacích zařízení pod značkou IPCorder. Nová generace unikátních českých produktů pro systémy IP zabezpečení je k vidění na stánku společnosti Koukaam (hala P, stánek č. 119) od 29. 3. Do 1. 4. 2011.

Sdílet

Společnost  KOUKAAM a.s. se zabývá distribucí a vývojem IP kamerových systémů a dalších síťových zařízení. Je největším distributorem IP kamerových systémů v ČR. Představí zde mimo jiné novou generaci samostatných síťových záznamových zařízení (NVR) pro IP kamerové systémy – IPCorder KNR-200 a IPCorder KNR-100 včetně nového FIRMwaru 2.0, který pracuje na OS Windows, Mac i Linux.

Vystavena je i novinka s názvem NETIO-230B – 4 dálkově ovladatelné zásuvky pro vzdálené ovládání (spínání a kontrolu) dalších síťových zařízení a spotřebičů.

Nechybí ani nejnovější IP kamery od značek SONY, VIVOTEK, AXIS a IQinVISION.

19. mezinárodní veletrh elektroniky a elektrotechniky Amper probíhá na Výstavišti v Brně od 29. 3. Do 1. 4. 2011. Stánek společnosti Koukaam je umístěn v hale P pod číslem 119. 

O společnosti KOUKAAM a.s.

Společnost KOUKAAM a.s. je certifikovaným dovozcem a distributorem pro IP kamerové zabezpečovací systémy od firem VIVOTEK, IQnVision, ACTi, Axis, Sony a dalších. V roce 2007 na trh poprvé uvedla vlastní unikátní samostatné nahrávací zařízení pro IP kamery – IPCorder. Standardem společnosti je zákaznicky orientovaný přístup a vysoká flexibilita. Partnerům poskytuje odbornou technickou podporu na vysoké úrovni.  Je členem Asociace Gremium Alarm a držitelem prestižního ocenění VIVOTEK Top Distribution Award. 

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).