Hlavní navigace

Nová generace produktů Motorola pro maloobchodní sítě způsobuje zásadní převrat ve způsobu nakupování

[Tisková zpráva] Mobilní terminál MC17 poskytuje větší možnosti zákazníkům a pomáhá maloobchodníkům zvyšovat produktivitu a úroveň poskytovaných služeb

Sdílet

Praha 19. června 2007 – Společnost Motorola, Enterprise Mobility Business, vedoucí poskytovatel služeb a řešení v oblasti podnikové mobility, uvádí na trh třetí generaci mobilního terminálu MC17, určeného pro maloobchodní prodejny. Je navržen tak, aby zvýšil věrnost zákazníků a poskytnul zřetelný návrat investic maloobchodních prodejců, usilujících o zvýšení prodeje a zlepšení zákazníkova pocitu z nakupování.

MC17 je ideální pro použití v maloobchodním prostředí, například v drogeriích, obchodech s potravinami a lékárnách. Toto zařízení umožňuje zákazníkům rychlejší odbavení u pokladen, snadnější nalezení zboží a kontrolu cen, vyhledání doplňkových výrobků a příjem doporučení a propagačních informací dle osobních potřeb každého zákazníka. MC17 může také sloužit jako nástroj ke zvýšení produktivity, poskytující zaměstnancům přístup k různým aplikacím pro řízení zásob, ověření cen a rychlejšímu průchodu u pokladen. MC17 je navíc možno použít k registraci dárků v obchodních domech a specializovaných prodejnách.

„Zavedení nového mobilního terminálu MC17 názorně dokládá dlouhou historii inovací společnosti Motorola a její odhodlání poskytovat našim odběratelům po celém světě řešení ke zvládnutí stále stoupajících požadavků zákazníků," říká Mark Self, viceprezident oddělení pro maloobchodní prodej ve společnosti Motorola, Enterprise Mobility Solutions. „MC17 představuje novou generaci mobilních řešení navržených k podpoře prosazení zásadních změn v nakupování, a to včetně značné pomoci zákazníkům činit lepší nákupní rozhodnutí na základě vyšší informovanosti. Prodejcům pak slouží inovované řešení k zasažení zákazníka cílenou propagací právě ve chvíli jeho rozhodování.“

MC17 je založeno na operačním systému Microsoft® Windows® CE 5.0 a poskytuje známé, uživatelsky přívětivé a intuitivní rozhraní jak pro zákazníky, tak i maloobchodní společníky. Podpora výkonného kapesního prohlížeče PocketBrowser firmy Motorola umožňuje vývojářům tvorbu robustních mobilních aplikací, které zajišťují podnikové funkce, jako jsou například čtečky čárových kódů a mobilní tisk, aniž by bylo zapotřebí složitého kódování nebo programového zásahu do CE. Serverový software .Net společnosti Microsoft umožňuje vývoj a snadnou integraci standardních webových aplikací do současných a budoucích POS systémů pro zlepšenou evidenci nákladů. Podnikové aplikace pro partnery, včetně Agilysis, Cuesol, Extenda, Pironet, Retaligent a YACME, jsou ve vývoji a je plánováno, že budou k dispozici pro nový mobilní počítač MC17 ještě před jeho expedicí.

Pro zajištění ochrany investic zákazníků je mobilní terminál MC17 k dispozici včetně Servisu s komplexním pokrytím od počátku, poskytovaného společností Motorola Enterprise Mobility Services. Tento dlouholetý servis zjednodušuje provádění oprav a snižuje nepředvídané výdaje tím, že zahrnuje náhodné poškození displejů, klávesnic a dalších vnitřních a vnějších součástí, a to bez dodatečných výdajů — tím pomáhá zajišťovat, že zákazníci budou mít stále rozhodující možnosti komunikace, kterou potřebují. Servis s komplexním pokrytím od počátku přináší také značné snížení času potřebného k opravám zařízení, dále telefonické spojení na inženýry technické podpory a internetový přístup k technické dokumentaci. Zmíněné služby zajišťují flexibilní opravu zařízení přímo ve vaší firmě a časté preventivní kontroly za účelem dosažení maximální výkonnosti systému.

Mobilní terminál MC17 bude k dispozici ve třetí čtvrtině roku 2007 prostřed­nictvím prodejců společnosti Motorola a jejích obchodních partnerů v Severní Americe, Evropě a Tichomoří.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).