Hlavní navigace

Nová grafická karta ASUS EN7950GX2/2PHT/1G

[Tisková zpráva] Praha 21. srpna 2006 – ASUSTeK Computer Inc. (ASUS), přední výrobce vysoce výkonných grafických řešení, představil novou grafickou kartu EN7950GX2/2PHT/1G se dvěma grafickými procesory, která podporuje video platformu QUAD SLI a je vybavena technologií HDCP (High-bandwidth Digital Content Protection) zajišťující bezkonkurenční kvalitu zobrazení a hladký přenos signálu DVI/HDMI.

Sdílet

Grafická karta EN7950GX2/2PHT/1G s podporou SLI, která byla zkonstruována speciálně pro graficky náročné hry, je vybavena dvěma grafickými procesory GeForce® 7950 umístěnými na jedné desce, čímž je zajištěn potřebný výkon pro nejnovější herní tituly. Společně s 512-bitovou pamětí GDDR3 o velikosti 1 GB a díky podpoře rozlišení až 2560×1600 posouvá karta ASUS herní realitu na zcela novou úroveň.

Řešení HDCP jsou vytvářeny specificky pro zajištění ochrany digitálního multimediálního obsahu na rozhraní DVI/HDMI. Nabízejí robustní, nákladově efektivní a transparentní metodu pro vysílání a příjem digitálního multimediálního obsahu na digitální displeje s podporou DVI/HDMI.

Díky technologii Splendid Video Intelligence Technology je obraz vytvářený kartou EN7950GX2/2PHT/1GB vyladěn tak, aby zajišťoval jasné zobrazení v podmínkách, které jsou pro lidské oko nejvhodnější. Technologie Splendid zlepšuje obsah chráněný HDCP tím, že dynamicky upravuje barvy, jas, ostrost a kontrast různých grafických aplikací, čímž je zajištěna vizuální kvalita srovnatelná s těmi nejlepšími televizory.

Grafická karta EN7950GX2/2PHT/1G je nyní celosvětově dostupná. Více informací o tomto produktu a o ovladači QUAL SLI naleznete na internetových stránkách www.asus.com nebo www.asus.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).