Hlavní navigace

Televize Nova hlavním partnerem DVD edice James Bond

[Tisková zpráva] Televize Nova ve spolupráci s vydavatelstvím PB Publishing přináší fanouškům nesmrtelného agenta 007 Jamese Bonda skutečnou lahůdku – DVD edici filmů s tímto nezapomenutelným hrdinou. První film Dnes neumírej bude uveden do prodeje prostřednictvím distributorů tisku v pondělí 11. ledna. Celkem dvě desítky filmů budou postupně vycházet každé pondělí až do konce května 2010.

Sdílet

Praha 8. ledna 2010 – První film Dnes neumírej, v hlavních rolích s Piercem Brosnanem a Halle Berry, bude uveden do prodeje v pondělí 11. ledna 2010. Další DVD budou následovat v týdenních intervalech až do konce května 2010. Kromě DVD nabídne vydavatelství PB Publishing veřejnosti i stylový box pro sběratele, který bude v prodeji prostřednictvím internetového informačního portálu www.bondcollec­tion.eu.

TV Nova jako hlavní partner projektu připravuje řadu soutěží o jednotlivé filmy i celé sady. Kromě České republiky se DVD edice James Bond objeví postupně také na Slovensku, v Maďarsku, Rumunsku a Bulharsku. Obraz všech filmů byl digitálně vyčištěn, obsahují zvuk DD 5.1 EX, český dabing a titulky.