Hlavní navigace

Nová HP WiFi All-in-One tiskárna pro celou rodinu

[Tisková zpráva] Praha, 24. března 2009 – Společnost HP dnes představila novou tiskárnu z řady Wireless All-in-One. HP Photosmart Premium Fax All-in-One je určen pro náročné domácí uživatele, kteří potřebují stihnout více za kratší dobu - od vícestránkového tisku, skenování, kopírování a faxování až po tisk fotek, potisk CD / DVD nebo tisk pomocí Bluetooth technologie.

Sdílet

HP Photosmart Premium Fax All-in-One je ideální pro zákazníky, kteří potřebují všestranné zařízení. Vedle toho, že tiskne fotografie profesionální úrovně a vysoce kvalitní dokumenty, nabízí také automatický podavač dokumentů na oboustranný tisk, takže uživatelé mohou snadno faxovat, kopírovat a skenovat více stránek dokumentů najednou.

Nejenže je HP Photosmart Premium Fax All-in-One ideálním řešením pro rodiny, které potřebují tisknout, skenovat, kopírovat a faxovat, ale toto zařízení se také může pochlubit WiFi 802.11g konektivitou (bezdrátová technologie). Zabudovaný WiFi přijímač umožní celé rodině připojit se ke stejnému zařízení, které může být umístěno kdekoliv v domě. Není proto potřeba kupovat samostatnou tiskárnu a skener pro každého člena rodiny. Děti se mohou připojit z libovolného počítače připojeného k bezdrátové síti v domě a vytisknout si perfektně vypadající domácí úkol, zatímco rodiče můžou tisknout profesionální kvalitní černobílé dokumenty, webové stránky, barevné rodinné fotografie a fotografie ze svých projektů přes bezdrátové připojení v notebooku.

HP Photosmart Premium Fax All-in-One disponuje barevnou obrazovkou s úhlopříčkou 6,1 cm, která spolu se sloty na paměťové karty pomáhá jednoduchému a intuitivnímu tisku fotografií.

Díky automatickému oboustrannému tisku mohou rodiny ušetřit až 50 % nákladů na papír. Úsporám pomáhá i možnost vytisknout dva dokumenty na jedné straně papíru.

Tiskárna se značkou ENERGY STAR ® nabízí možnost HP Smart Web Printing pro vytištění pouze toho obsahu webové stránky, který chceme.

Odhadovaná cena HP Photosmart Premium Fax All-in-One je 7 990 Kč. K dispozici bude v rámci EMEA v průběhu března 2009.