Hlavní navigace

Nová internetová reklamní síť Elity network

[Tisková zpráva] Elity network se zaměří především na kreativní a nestandardní formáty reklamního prostoru

Sdílet

Praha, 30. srpna 2010 – Novou internetovou reklamní síť Elity network, sdružující internetová média s dlouholetou tradicí, spouští společnost AdActive, s.r.o., česká mediální agentura specializovaná na realizaci on-line marketingových kampaní, spolu se společností Grape Media s.r.o. v roli servisní organizace.

Elity network je koncipována jako elitní reklamní síť. Vstup do ní je podmíněn přísnými akvizičními kritérii, čímž je zaručena dlouhodobě garantovaná kvalita projektu a úzká spolupráce s jednotlivými klienty. Cílem projektu je síť s omezeným počtem významných médií s dlouholetou tradicí, vysokou návštěvností v příslušném oboru a obsahovou kvalitou. V síti Elity network jsou již nyní zapojeny portály Rodina.cz, Peníze.cz a iPoint.cz.

„Elity network nepřináší klientům pouze klasické, bannerové reklamní plochy, ale i kreativní nabídky připravené na míru každému zadání. S internetovými servery v naší síti velice úzce spolupracujeme na tvorbě těch nejlepších řešení,“ říká Jan Vobecký, jednatel AdActive a obchodní ředitel projektu Elity network.

„Doporučujeme i nestandardní, ale velmi účinné reklamní formáty, jakými jsou video bannery, interaktivní plošné inzerce, speciální sekce, záložky, microsites nebo speciální propagace časově omezených projektů. V rámci Elity network se vždy snažíme najít rovnováhu mezi potřebami inzertních klientů a očekáváním majitelů internetových serverů,“ uvádí Jan Seidl, Product Manager Elity network.

„Pro společnost AdActive zajišťujeme komplexní služby v oblasti správy, nasazování a administrace reklamních kampaní,“ doplňuje Marek Zábrodský jednatel společnosti Grape Media, s.r.o., a marketingový analytik Elity network.

Více informací o projektu Elity network naleznete na www.elity.net.

O agentuře AdActive s.r.o.
Mediální agentura AdActive zastupuje významné subjekty působící on-line – mezi její klienty patří české mediální a reklamní agentury, významné internetové obchody i koncoví klienti. Tým odborníků má dlouholeté zkušenosti s realizací marketingových kampaní na internetu. Nabízí komplexní servis, zhodnocení investic vložených do reklamy v podobě následných prodejů (obratu), ulehčuje práci partnerským agenturám. Díky širokému spektru spolupracujících serverů umožňuje velmi přesné zaměření na vhodné cílové skupiny. AdActive je členem Sdružení pro internetovou reklamu (SPIR).

Další informace: www.adactive.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).