Hlavní navigace

Nová lifestylová stanice Fine Living Network zahajuje 1. dubna vysílání pro celou Evropu, Střední východ a Afriku

[Tisková zpráva] 25. března 2010 - Fine Living Network (FLN), nový lifestylový televizní kanál se širokým zaměřením a významná značka na poli interaktivních služeb, zahájí 1. dubna vysílání ve více než 60 zemích Evropy, Středního východu a Afriky (tzv. oblast EMEA). Nová stanice FLN přichází zaplnit distribuční prostor, vytvářený dosud lifestylovým a zábavním kanálem pro ženy Zone Club. Stanice FLN bude prezentovat práci těch nejlepších světových designérů, kuchařů či odborníků na módu a životní styl. Vysílání bude čerpat z vlastní premiérové produkce společnosti Scripps Networks, kterou budou doplňovat vybrané pořady jiných producentů.

Sdílet

FLN bude postupně dále zlepšovat nabídku lifestylového obsahu Zone Clubu a zaměří se na pět hlavních žánrů – domácnost, vaření, cestování, styl a zdraví. Mezinárodní distribuce kanálu Fine Living Network (FLN), je nejnovějším produktem společného podniku, který v loňském roce založila společnost Scripps Networks Interactive spolu s Chello Zone, britskou pobočkou společnosti Chellomedia, jež je součástí nadnárodní korporace Liberty Global, Inc. V České republice a na Slovensku pověřila distribucí kanálu společnost Chello Central Europe.

V dubnu se na FLN můžeme těšit na pořady jako Nejbláznivější domy světa, Malý prostor, velký styl či Božský design, kreré nám odpoví na všechny naše dotazy ohledně domova a bydlení. Seznámí nás se skvělými novinkami z nádherných domů a zároveň uvidíme, jak si totéž za zlomek ceny můžeme vytvořit ve svém vlastním domově. Špičkoví kuchaři nám ukážou poslední trendy z moderní kuchyně.

V pořadech jako Svět jídla, Kuchař na cestách či Sobotní ráno v kuchyni se naučíme nejeden vynikající nový recept nebo objevíme již zapomenutou klasiku. Kuchaři pocházejí z nejrůznějších částí světa, což je 100% zárukou toho, že se naučíme něco opravdu nového. Relaxovat přímo ze svého domova můžeme u pořadů jako Místo na slunci, Skryté krásy ostrovů, Dokonalá dovolená nebo Househunters International.

Diváky z řad žen zaujmou bezesporu pořady jako Vypadáš skvěle, Big Boutique, Fashion Avenue či Výjimečné ženy. A v neposlední řadě pořady jako Relaxujeme s jógou, Cvičení s Newyorským baletem či Cvičení v Karibiku nám pomohou zachovat si zdraví i psychickou pohodu. To vše v dubnu na nové lifestylové televizní stanici Fine Living Network.