Hlavní navigace

Nová linie reproduktorů Sweex Arena: Trendy vzhled, úžasný zvuk

[Tisková zpráva] Brno/Delft, 7. prosince 2010 – Varujeme vás, vaši sousedé nemusí být nadšeni z nové Sweex Arena Speaker série. Zvuk je skutečně tak silný, že projde i silnými stěnami, takže si i sousedé mohou dokonale vychutnávat vaši oblíbenou hudbu. Nová série je dostupná v 2.0 a 2.1 provedení.

Sdílet

Obě série poskytují  vynikající kvalitu zvuku. Ovládat hlasitost můžete navíc na dálku pomocí kabelového ovládání (180 cm dlouhý  kabel), anebo pokud si chcete vaši hudbu užívat sami, můžete k reproduktorům připojit sluchátka.

Reproduktory série Sweex Arena lze připojit jak k vašemu počítači, tak k televizi, přenosnému přehrávači či k herní konzole. Stanou se tak nedílnou součástí vašeho domova. Obě verze jsou k dispozici ve třech barevných provedeních – černo-stříbrném, černo-červeném a bílo-stříbrném.

Reproduktory jsou napájené  standardně ze sítě. Sweex Arena 2.0 Speaker Set a i Sweex Arena 2.1 Speaker System jsou kompatibilní s operačními systémy MS Windows XP, Vista, Windows 7 a Apple Mac OSX.

Výrobce poskytuje na produkty standardní dvou­letou záruku, kterou si však po online registraci můžete automaticky prodloužit o dalších 10 let. Více informací o záruce na Sweex.com/12y­earwarranty.

Obě soustavy reproduktorů budou na trhu k dispozici za pár dní a doporučené koncové ceny jsou pro Sweex Arena 2.0 Speaker Set 465 Kč a pro Sweex Arena 2.1 Speaker System 1069 Kč.