Hlavní navigace

Nová má svůj song

[Tisková zpráva] Praha 7. prosince 2007 - Televize Nova přichystala pro své diváky, a nejen pro ně, další překvapení. Po otevření jednoho z nejmodernějších zpravodajských center v Evropě, spuštění filmového kanálu Nova Cinema a nové, velmi úspěšné podzimní televizní grafice Vy jste naše hvězdy, založené na galerii portrétů herců a nováckých diváků, teď přichází se svou vlastní písní. Jmenuje se Vy jste naše hvězdy, protože vychází z hudebního motivu i motta nové grafiky, a ve slavnostní premiéře ji na sobotním vyhlašování Českého slavíka, 8. prosince 2007, zazpívají Petr Kolář s Lucií Vondráčkovou. Pro oba zpěváky to rovněž bude společná premiéra – jejich první duet.

Sdílet

„Chtěl bych poděkovat televizi Nova, že mi dala příležitost zazpívat si písničku, která s touto oblíbenou televizí úzce souvisí. Uvítal jsem možnost zazpívat si příjemný duet s Lucií Vondráčkovou a znovu pracovat se skladateli, Tadeášem Věrčákem a Martinem Němcem, s nimiž se znám ještě z dob společného hraní v kapele Precedens. Přál bych si, aby se píseň Vy jste naše hvězdy měla velký úspěch a hodně se hrála, jak na Nově, tak v rádiích,“ prohlásil po dnešní jevištní zkoušce v pražské Státní opeře zpěvák Petr Kolář.

Proces od počátečního nápadu, hledání způsobu, jak píseň pojmout, až po výběr vhodných autorů, trval v naprostém utajení řadu měsíců. Výsledkem je příjemná písnička, využívající hudební motiv a značku, vytvořené v rámci výroby nové grafiky. Text napsal Tomáš Belko, hudbu složili Tadeáš Věrčák a Martin Němec. Autoři věří, že se písnička TV Nova Vy jste naše hvězdy divákům zalíbí a že brzy zazní i v hitparádách českých rádií.

S Lucií Vondráčkovou a Petrem Kolářem se diváci TV Nova mohou setkat také v pondělí 10. prosince v pořadu Snídaně s Novou.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).