Hlavní navigace

Nová multifunkce Xerox snadno vyhoví potřebám uživatele

[Tisková zpráva] Praha, 29. září 2009 – Společnost Xerox nově definuje flexibilitu v kategorii základních multifunkčních zařízení. Na trh uvádí kompaktní nízkonákladové multifunkční řešení, u něhož si lze vybrat ze tří konfigurací podle potřeb uživatele. Stolní multifunkční zařízení Xerox Phaser 6121MFP umožňuje domácím kancelářím a malým pracovním skupinám konsolidovat své kancelářské vybavení do jediného kompaktního a prostorově nenáročného zařízení, které tiskne, kopíruje, skenuje a faxuje, a to vše v barvě.

Sdílet

Nový model při doporučené maloobchodní ceně od 6900,–Kč (bez DPH) přichází s vynikajícím výkonem a spolehlivostí, přičemž tiskne rychlostí pět stran za minutu v barvě a 20 stran za minutu černobíle. V nabídce jsou tři konfigurace:

  • Phaser 6121MFP/S – tisk, skenování a kopírování, připojení přes USB 2.0;
  • Phaser 6121MFP/N – verze připojitelná do sítě přes rozhraní 10/100Base-T Ethernet a funkce e-mailů a faxu;
  • Phaser 6121MFP/D – stejné funkce jako model N a navíc automatický oboustranný tisk a kopírování.

„Phaser 6121MFP přichází do základního segmentu se zajímavou novinkou, a to konfigurovatelností s různými možnostmi pro specifické obchodní požadavky a potenciálem přizpůsobit se dalšímu rozvoji firmy,“ říká Šárka Sakařová, produktová manažerka společnosti Xerox Czech Republic. „Ať firma potřebuje nákladově efektivní zařízení typu tři v jednom nebo plně vybavené duplexní multifunkční zařízení, s multifunkcí Phaser 6121MFP je konsolidace kancelářského vybavení do jediné kompaktní jednotky snadno dostupná.“

Podle výzkumu společnosti Xerox poroste trh základních barevných multifunkčních zařízení pro jednotlivce a pracovní skupiny (rychlost tisku 1 – 20 stránek za minutu) v našem regionu do roku 2012 o 15 procent. Phaser 6121MFP je druhým zařízením, které Xerox letos na tomto trhu představil, a doplňuje zařízení Phaser 6128MFP pro malé pracovní skupiny uvedené na trh v dubnu.

Zařízení Phaser 6121MFP je navrženo tak, aby splnilo každodenní tiskové potřeby a příležitostné kopírování, skenování a faxování v malých kancelářích do pěti uživatelů v celé řadě odvětví. Jednoduše se nastavuje v prostředí Windows i Mac a snadno se s ním pracuje i díky jednomu z největších displejů na předním panelu ve své třídě.

Nový model tiskne v rozlišení 1200×1200 dpi a disponuje nejlepšími vstupními parametry ve své třídě. Patří mezi ně standardní 200listový zásobník ve všech třech konfiguracích a volitelný 500listový zásobník u modelů N a D pro celkovou kapacitu 700 listů, což umožňuje dlouhý nepřerušovaný provoz. Modely N a D mají rovněž automatický 35listový podavač. Duplexní jednotka je standardem u modelu D a volitelná u modelu N.

Vytištění první stránky za 22 sekund v barvě a za 12 sekund černobíle je rovněž špičkou v této třídě. Mezi další funkce patří mód úspory náplně, tisk plakátů (vytištění jednotlivých částí, které lze spojit do většího formátu), tisk více stránek na jeden list, funkce pro kopírování identifikačních průkazů, která umístí líc a rub průkazu na jednu stranu, faxování po síti LAN (u modelů N a D) a skenování do počítače, e-mailu, na server FTP nebo na paměťová média USB. Systém má 120MHz procesor a 128 MB paměti.

Zařízení se dodává také s několika užitečnými softwarovými nástroji. Xerox CenterWare Web umožňuje efektivní webové nastavení a správu zařízení Phaser 6121MFP, ale i dalších síťových tiskových zařízení od jiných výrobců. Software Scan to PC Desktop SE Personal Edition nabízí celou řadu skenovacích služeb a Scan Dashboard rozšiřuje ovládání skenování.

Phaser 6121MFP má certifikaci programu ENERGY STAR a je součástí Green World Aliance společnosti Xerox. Tato celosvětová iniciativa podporuje malé i velké zákazníky, aby recyklovali nebo likvidovali spotřební materiál způsobem, jenž minimalizuje dopad na životní prostředí.

Dostupnost
Xerox Phaser 6121MFP je v prodeji od září.

XEROX je světovým lídrem a nositelem inovací v oblasti správy dokumentů a tiskového prostředí. Nabízí produkty pro domácnosti i řešení pro firmy různých velikostí, od malých společností až po mezinárodní korporace, kterým umožňuje dosáhnout plně integrovaného řízení dokumentů. Xerox dodává zákazníkům samostatně nebo v rámci svých řešení široké spektrum zařízení – černobílé a barevné multifunkční zařízení, faxy, tiskárny, velkoformátová zařízení, produkční a publikační tiskové systémy, dále software pro správu dokumentů a služby v oblasti tvorby, zpracování, archivace a řízení toku dokumentů. Xerox pomáhá zákazníkům díky nejnovějším technologiím snížit provozní i personální náklady a zefektivnit obchodní procesy.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).