Hlavní navigace

Nová, nejmenší na světě a ergonomická digitální Full HD kamera Samsung HMX - R10

[Tisková zpráva] Společnost Samsung představuje novou digitální kameru HMX – R10 kombinující Full HD záznam s možností snímání statických snímků v rozlišení až 12 Mpix. Navíc, umístěním čočky pod úhlem 25° přináší nový standard v ergonomii a pohodlí při natáčení.

Sdílet

Samsung Electronics Co., Ltd., představuje novou digitální kameru HMX-R10 s Full HD rozlišením. Malá kamera o rozměrech 129,7×38,3×57,8 mm a nízkou hmotností pouhých 220g, přináší nové standardy do segmentu digitálních videokamer. Samsung HMX – R10 disponuje 9 Mpix CMOS senzorem a neobvykle o 25 stupňů pootočeným objektivem, který snižuje zátěž na zápěstí při natáčení a zvyšuje tak pohodlnost a potěšení z používání kamery. Držení produktu díky takzvanému „Active Angle Design“ znamená dosud nepoznané pohodlí při natáčení. Nenamáháte své zápěstí, zachováváte si mnohem přirozenější postoj a současně můžete bez překážek kontrolovat snímanou scénu přímo svým pohledem.

Digitální kamera R10, není jen kamera. Je to naprosto průlomový hybrid Full HD videokamery a výkonného stylového kompaktního fotoaparátu. Schopností tohoto zařízení je i snímání digitálních fotografií ve skvělém až 12 Mpix rozlišení. S pomocí 8× intelli zoomu si snadno přiblížíte snímané objekty a takto pořízené záznamy a fotografie kamera ukládá na SD/SDHC flash paměťové karty, o jejichž následné zobrazení se postará otočný 2,7“ velký dotykový displej.

Ve vybavení kamery Samsung R10 je funkce Intervalový záznam v HD rozlišení. Tato funkce vám díky použití výběrového zachycování snímků umožňuje nahrávat záznam s rozšířenou periodou času, takže můžete vidět efekt dlouhodobého záznamu komprimovaného do kratšího časového rámce.

Digitální kamera HMX-R10 nabízí konektivitu přes kompozitní a komponentní video a také samozřejmě přes HDMI (High Definition Multi-media Interface) přímo na těle videokamery. HDMI rozhraní je určené pro přenos nekomprimovaného obrazového a zvukového signálu v digitální podobě, díky kterému lze přenášet obraz v HD kvalitě a hodí se tak pro výstup na HD TV.

Videokamera Samsung HMX-R10 bude v České republice k dostání od začátku května 2009 exkluzivně v síti prodejen Datart a v rámci prodejen Samsung Club a Samsung Foto Club, a to v elegantním stříbrném či černém designu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).