Hlavní navigace

Televize Nova odvysílá exkluzivní rozhovor s Václavem Klausem

[Tisková zpráva] Již tradiční exkluzivní rozhovor s prezidentem ČR Václavem Klausem přinese v úterý 2. března 2010 televize Nova. Hlava státu bude v přímém přenosu odpovídat nejen na otázky, týkající se situace na domácí i zahraniční politické scéně a oblasti světové i české ekonomiky. Rozhovor povede moderátorka Televizních novin Markéta Fialová.

Sdílet

Praha 25 února 2010 – Prezident Václav Klaus bude exkluzivním hostem TV Nova, která v přímém přenosu odvysílá v úterý 2. března 2010 od 22.10 hodin bilanční rozhovor, který se v rámci pětatřicetimi­nutového pořadu Rok Václava Klause bude zabývat událostmi jeho sedmého roku ve funkci prezidenta republiky.

Rozhovor s ním povede moderátorka Televizních novin Markéta Fialová. V pořadí třetím exkluzivním rozhovoru se prezident republiky zamyslí nad hlavními tématy uplynulých dvanácti měsíců, zabývat se mimo jiné bude i tématy: Jakou si Česko zaslouží vládu? Proč se prezident nebojí prasečí chřipky? Jaký trest si zaslouží žháři z Vítkova? Koho vítal na hradě raději, Baracka Obamu, nebo papeže? Co si jako občan myslí o chování ČEZu vůči zákazníkům?

Tradice vysílání bilančního rozhovoru s prezidentem republiky na TV Nova v období výročí jeho inaugurace byla založena před dvěma lety, kdy byl 24. ledna 2008 odvysílán speciál Televizních novin Pět let prezidenta Klause.