Hlavní navigace

Televize Nova odvysílá exkluzivní rozhovor s Václavem Klausem

[Tisková zpráva] Již tradiční exkluzivní rozhovor s prezidentem ČR Václavem Klausem přinese v úterý 2. března 2010 televize Nova. Hlava státu bude v přímém přenosu odpovídat nejen na otázky, týkající se situace na domácí i zahraniční politické scéně a oblasti světové i české ekonomiky. Rozhovor povede moderátorka Televizních novin Markéta Fialová.

Sdílet

Praha 25 února 2010 – Prezident Václav Klaus bude exkluzivním hostem TV Nova, která v přímém přenosu odvysílá v úterý 2. března 2010 od 22.10 hodin bilanční rozhovor, který se v rámci pětatřicetimi­nutového pořadu Rok Václava Klause bude zabývat událostmi jeho sedmého roku ve funkci prezidenta republiky.

Rozhovor s ním povede moderátorka Televizních novin Markéta Fialová. V pořadí třetím exkluzivním rozhovoru se prezident republiky zamyslí nad hlavními tématy uplynulých dvanácti měsíců, zabývat se mimo jiné bude i tématy: Jakou si Česko zaslouží vládu? Proč se prezident nebojí prasečí chřipky? Jaký trest si zaslouží žháři z Vítkova? Koho vítal na hradě raději, Baracka Obamu, nebo papeže? Co si jako občan myslí o chování ČEZu vůči zákazníkům?

Tradice vysílání bilančního rozhovoru s prezidentem republiky na TV Nova v období výročí jeho inaugurace byla založena před dvěma lety, kdy byl 24. ledna 2008 odvysílán speciál Televizních novin Pět let prezidenta Klause.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).