Hlavní navigace

Nova oslovuje externí autory a producenty

[Tisková zpráva] Televize Nova rozšiřuje i nadále okruh autorů a producentů a za tímto účelem pořádá již Druhý producentský den.

Sdílet

Praha 29. května 2008 – Televize Nova pořádá 13. června již Druhý producentský den, v jehož průběhu mají externí producenti i autoři unikátní příležitost představit své náměty na pořady přímo vedení stanice. Vítány jsou projekty z oblasti hrané tvorby, zábavy, publicistiky, ale i magazíny a další.

Akce je součástí dlouhodobého projektu, jehož cílem je ještě více rozšířit okruh autorů i producentů spolupracujících s největší komerční televizí v České republice a nabídnout možnost spolupráce jak odborné veřejnosti, tak i talentům, kteří čekají na objevení.

Způsob, jakým se lze k účasti na Druhém producentském dni přihlásit, je jednoduchý. Stačí vyplnit dotazník, umístěný na internetové stránce www.nova.cz/pro­ducent. Uzávěrka k přihlášení projektů je 31. května, v dalších dnech budou přihlášení vyrozuměni o časovém harmonogramu prezentací jejich projektů. Ty pak proběhnou v pátek 13. 6. v prostorách hlavní budovy TV Nova v Praze na Barrandově.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).