Hlavní navigace

TV Nova hlavním mediálním partnerem charitativního koncertu na podporu projektu Hejbejte se a zpívejte s Hankou a Novou

[Tisková zpráva] Televize Nova podpoří jako hlavní mediální partner charitativní koncert, který pořádá známá cvičitelka Hanka Kynychová na podporu aktivit dětí z dětských domovů, jež se účastní sportovně hudebního projektu Hejbejte se a zpívejte s Hankou a Novou. Ten od začátku finančně podporuje Nadace Nova a TV Nova je jeho hlavním mediálním partnerem. Koncert se uskuteční ve čtvrtek 23. září 2010 od 18 hodin v Mystic skate park Štvanice v Praze za účasti známých pěveckých hvězd, např. Leony Machálkové, Jitky Zelenkové či Zbyňka Drdy.

Sdílet

Praha 20. září 2010 – Leona Machálková, Jitka Zelenková, Zbyněk Drda, David Deyl, Andrea Kalivodová, Martin France – to jsou jen některé z hvězd, které vystoupí na charitativním koncertu cvičitelky Hanky Kynychové, aby podpořily její neziskovou organizaci Dětské domovy v pohybu. Ta pomáhá dětem z těchto zařízení v jejich mimoškolních sportovních aktivitách a vede je k zodpovědnému přístupu k vlastnímu životu.

Cílem této akce je získat finanční prostředky na realizaci listopadových finálových závodů projektu Hejbejte se a zpívejte s Hankou a Novou. V něm děti z desítek domovů celé ČR po celý rok trénují sestavy aerobiku, hip hopu, břišního tance a muzikálových představení, aby se nakonec utkaly ve společném pražském finále.

Jsem velice ráda, že mnoho zpěváků a umělců přijalo pozvánku a na koncertě vystoupí," říká Hanka Kynychová a dodává: „Věřím, že se nám přímo na místě podaří propojit vystupující, publikum a samotné děti z dětských domovů, kterých na koncert přijede kolem dvou set.“

Charitativní koncert Hanky Kynychové se uskuteční 23. září od 18. hodin v Mystic skate parku Štvanice v Praze. Diváci se mohou těšit na vystoupení Leony Machálkové, Jitky Zelenkové, Zbyňka Drdy, Davida Deyla, Andrey Kalivodové, Martina Franceho, Josefa Vágnera a skupin Děti ráje a Screamers. Moderuje Honza Musil.