Hlavní navigace

Nová plus časopisu ČT+

[Tisková zpráva] ČT+, časopis největší televizní rodiny, nabídne divákům od svého dvanáctého čísla, které vychází v pátek 31. srpna, více stránek a podrobný televizní program. Tolik aktuálních zajímavostí o domácí televizní tvorbě nenajdou v žádném jiném čtrnáctideníku. Toto číslo časopisu a všechna další najdou příznivci televize také ve volném prodeji na novinových stáncích.

Sdílet

ČT+ se rozroste na 116 stran, časopis se navíc protáhne téměř o tři centimetry do výšky, což ve svém součtu znamená více místa na informace. Těmi bude oplývat především nový televizní program ve stejném formátu jako časopis. Na každý den je připraveno šest programových stran, dohromady 84 stran podrobného, přehledného programu v každém čísle časopisu, ve kterém se budou diváci snadno orientovat. V nabídce najdou kromě kanálů České televize, TV Novy a Primy TV také programové plány kabelových a satelitních stanic. V přehledech vysílání domácích televizních stanic objeví informaci o každém televizním pořadu a programové sloupce s detailním pohledem na pořady ČT1, ČT2, ČT24 a ČT4 SPORT. Velkorysé budou informace o pořadech TV Novy a Primy TV, stručné a jasné o kabelovém a satelitním vysílání. Základní údaje o důležitých a zajímavých pořadech rozšíří tři strany televizních tipů. Vše bude dobře čitelné v dostatečné velikosti písma, příjemné barevnosti.

Na ostatních stranách – s obálkou je jich dohromady 32 – bude ČT+ dál přinášet rozhovory s osobnostmi ze světa televize, s herci, s tvůrci televizních pořadů a filmů, články, reportáže a zajímavosti. Témata jsou těsně spojena s aktuálním vysíláním a s informacemi o pořadech, které se natáčejí a připravují.¨

Například právě v den vydání časopisu ČT+ s novou tváří, 31. srpna, se na obrazovkách České televize (na ČT1 od 20.00 hod.) s napětím očekávaná nová série Četnických humoresek, s četnickou pátrací stanicí, vrchním strážmistrem Karlem Arazímem, jeho muži z pátračky a mnoha dalšími se samozřejmě diváci setkají i v nejbližších číslech ČT+. Stejně jako s hrdiny 17dílného seriálu Hraběnky (od 3. září na ČT1 od 20.00 hod.) a 13dílné Školy Na Výsluní (od 13. října ČT1 od 18.15 hod.). Diváci se dozvědí zajímavosti o nové sérii oblíbené Ally McBealové (od 7. září na ČT1 od 22.45 hod.), na obrazovce i v časopise se setkají se Herkulem Poirotem (od 20. září na ČT1 od 20.00 hod.) i s těmi se tentokrát od listopadu roztančí na parketu druhé řady StarDance …když hvězdy tančí.

Předplatitelé se mohou těšit i nadále na dárky, napříště budou potěšeni ti, kteří dávají přednost opravdovým dárečkům před kupóny na slevy. A příznivci Rodinného klubu jej dostanou jednou za měsíc ve formě kalendáře o 32 stranách se spoustou užitečných rad a nabídkou zajímavých hudebních nosičů, knih a dalších výrobků.