Hlavní navigace

Nová pobočky CZECH COMPUTER v Praze 5

[Tisková zpráva] CZECH COMPUTER otevírá nové výdejní místo v Praze 5 u stanice metra Lužiny

Sdílet

Praha 14.6. 2010 – Specializovaný internetový obchod na počítače a elektroniku CZECH COMPUTER otevírá od 14. června nové výdejní a prodejní místo v Praze 5, přímo u stanice metra trasy B Lužiny. Otevírací doba nové pobočky je od pondělí do pátku, od 10,00 do 19,00 hod. Prodejna funguje jako výdejní místo internetového prodeje, dále jako místo pro odborné konzultace, ale i pro vyřizování případných reklamací.

Nová prodejna je vybavena počítačem pro zákazníky, na kterém je možné realizovat objednávku zboží na místě. Objednávky zboží pro dodání týž den bude možné realizovat na internetu do 16,00 hod. V nové pobočce je možné kromě hotovostních plateb platit i pomocí platebních karet MasterCard a Visa.

„Nové výdejní místo jsme připravili na základě žádostí našich zákazníků z Prahy a Středních Čech, kteří upřednostňují osobní převzetí svého zboží a kteří to na naše hlavní prodejní místo a showroom v Praze 4 mají daleko,“ říká Stanislav Gaj jednatel společnosti „Internetový obchod CZECH COMPUTER tedy bude kromě dopravy poštou, kurýrem a možnosti osobního vyzvednutí na Praze 4 a v Příbrami nově nabízet i možnost osobního vyzvednutí zboží na nové pobočce v Praze 5 Lužiny,“ dodává Stanislav Gaj jednatel společnosti.

CZECH COMPUTER s.r.o. (CZC.CZ) je lídrem v oblasti uvádění technologických novinek a patří mezi největší a nejoblíbenější internetové obchodníky s výpočetní technikou v České republice a na Moravě. Za 12 let své existence prodal 8 mil. produktů asi 1,8 mil. zákazníkům, roční obrat v roce 2008 dosáhl 1 mld. Kč. CZC.CZ je držitelem mnoha ocenění a certifikátů, od Křišťálové lupy 2006 a 2007, certifikátů Gold Partner Microsoft či HP až po certifikát výjimečnosti společnosti TÜV SUD Czech či loga SOAP Sdružení na ochranu spotřebitelů. CZC.CZ je ryze česká firma, zaměstnává přes 100 zaměstnanců a kromě internetových prodejních aktivit má tři prodejní místa v Praze a Příbrami. (více na www.czc.cz)