Hlavní navigace

Nová podoba prémiového dokumentárního kanálu společnosti Discovery

[Tisková zpráva] Společnost Discovery Networks Central Europe oznámila, že od prvního listopadu dostane kanál Discovery World v České republice nový grafický kabátek.

Sdílet

„Discovery World je pro lidi, kteří mají živý zájem o svět, ve kterém žijí, a dychtí se dozvědět o událostech, které ho formují. Nová podoba tohoto kanálu vizuálně lépe vyjadřuje podstatu značky Discovery a měla by tudíž skutečně oslovit naše diváky,“ komentuje upravenou grafickou podobu Leszek Zaborowski, Director of Channels, Discovery Networks Central Europe.

Kanál Discovery World zkoumá pozadí důležitých událostí prostřednictvím vynikajících dokumentárních pořadů a fascinujících seriálů jako King Tut Unwrapped, Who Killed JFK, Italian Fascists in Colour a Raging Planet. Nová grafická podoba bude lépe doplňovat tyto nové pořady určené dospělým mužům, v nichž budou figurovat dechberoucí záběry lidí a míst z celého světa.

Nová grafická podoba bude obnášet i aktualizované logo a televizní kampaň, která oživí nabídku Discovery World. Discovery rovněž podpoří tuto propagační akci novým reklamním spotem a přímým zasíláním reklamních materiálů.

Kanál Discovery World má po celém světě 16 milionů kumulativních předplatitelů.

O společnosti Discovery Communications
Společnost Discovery Communications (NASDAQ: DISCA, DISCB, DISCK) je světová mediální jednička ve faktografické zábavě, která má ve 170 zemích světa více než 1,5 miliardy kumulativních předplatitelů. Discovery umožňuje lidem objevovat svět a uspokojovat svou zvídavost prostřednictvím více než 100 stanic, z nichž přední místo zaujímají kanály Discovery Channel, Animal Planet, Discovery Science a Discovery HD. Je rovněž předním odběratelem výukových produktů a služeb a může se pochlubit diverzifikovaným portfoliem služeb v oblasti digitálních médií včetně HowStuffWorks.com. V Evropě, na Středním východě a v Africe vysílá třináct obchodních značek společnosti Discovery pro 217 miliónů kumulativních předplatitelů ve 105 zemích ve 24 jazycích.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).