Hlavní navigace

Nová podoba serverů Blesk.cz a DenikSport.cz

[Tisková zpráva] Po dvou týdnech zkušebního provozu byly v pondělí 9. června naostro spuštěny nové verze serverů Blesk.cz a DenikSport.cz.

Sdílet

Online verze deníků Blesk a Sport změnily od 9. června definitivně svou podobu. Proměna se týká jak grafického vzhledu obou stránek, tak i obsahu – ten se výrazně rozšířil, ale zároveň zpřehlednil.

Betaverze nového Blesk.cz byla v provozu už od prvního květnového týdne. Nyní se server se sloganem „Nejčtenější deník na internetu“ spustil naostro. Stránky s novou grafikou i strukturou nabízí čtenářům nejaktuálnější zpravodajství 24 hodin denně, nejžhavější bulvární informace a zároveň se výrazně rozšířilo i portfolio dalších služeb. Mimo to došlo k propojení stránek se serverem deniksport.cz, takže online čtenáři Blesku budou mít nyní k dispozici také nejkvalitnější sportovní zpravodajství na síti.

Na serveru deniksport.cz zůstala zachována jeho typická modrá barva, grafika homegape, jednotlivých rubrik i článků se ale změnila. Přibyla praktická lišta v horní části stránek, která funguje jako rozcestník – přes ní se čtenář dostane ke zprávám o sportovním odvětví, které ho aktuálně zajímá. Nově se návštěvníci stránek mohou těšit na exkluzivní sportovní videa a ještě aktuálnější zpravodajství, přičemž server se hodlá podrobněji věnovat i okrajovějším sportovním disciplínám (basketbal, házená, cyklistika aj.).

Homepage serveru deniksport.cz je v současné době věnována fotbalovému mistrovství Evropy Euro 2008 a až do konce června bude právě šampionát hlavním tématem.

Editorské týmy obou serverů pracují nově v úzkém propojení s redakcemi tištěného Blesku a Sportu, obsah deníků a webů se vzájemně doplňuje. V kombinaci se silným obchodním týmem aspirují oba servery na to, stát se nejnavštěvova­nějšími stránkami českého internetu.