Hlavní navigace

Nová podoba Snídaně s Novou

[Tisková zpráva] S několika novými tvářemi a v nové grafické podobě se divákům TV Nova již 4. února představí ranní vysílání Snídaně s Novou. Změny se dotknou i skladby relace.

Sdílet

Praha 15. ledna 2008 – Po dvou a půl letech se ranní vysílání Snídaně s Novou představí v novém kabátě. Kromě grafického stylu a dekorace se obmění i moderátorské dvojice a zpravodajský tým.

Kromě stávajících moderátorů Kláry Doležalové, Tomáše Krejčíře a Pavla Svobody se nově objeví také Ondřej Vodný, současný moderátor Radia Evropa 2 se zkušeností s moderováním lifestylových magazínů v severočeské regionální televizi Prima, Iveta Kořínková, absolventka Vyšší odborné školy herecké v Praze – Michli s praxí v Pididivadle a herečka Slezského divadla v Opavě Marta Ondráčková, absolventka brněnské JAMU, obor muzikálové herectví, jež má zkušenosti s moderováním pořadů pro děti v ostravské a brněnské ČT.

O dalšího moderátora se rozšíří dosavadní moderátorský tým zpráv – novým kolegou se stane Jakub Hoffman, student Univerzity J. A. Komenského v Praze, obor masová komunikace. Jakub má za sebou moderátorskou i redaktorskou zkušenost ve Fajn Radiu, Info DJ Radiu a Deníku Sport.

Moderátorský tým se bude od 4. února věnovat pouze všeobecnému zpravodajství, zprávy ze sportu bude samostatně připravovat a moderovat nová trojice: Ivan Krákora, Marcela Špálovská, redaktoři Sportovní redakce Televizních novin, a nově příchozí Jaromír Vlček, student marketingové komunikace zlínské Univerzity Tomáše Bati a regionální sportovní redaktor ČT.

Změny v ranním vysílání Snídaně s Novou se lehce dotknou i obsahu relace. Novinkou bude rubrika Horoskop. Dvě „vědmy“, Helena Veinerová a Zdena Weinrichová v ní budou pravidelně diváky seznamovat s tím, co je „čeká a nemine“ v právě nadcházejícím týd­nu.

Jedinou částí ranní relace, která zůstane beze změn, je Počasí. Meteorologické informace nám i nadále budou tlumočit Jana Adámková, Karla Mráčková, Radka Kocurová a Michal Jančařík.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).