Hlavní navigace

Nová přidaná hodnota pro uživatele bezplatné služby QUICK.cz QUICK O.K. karta

[Tisková zpráva]

Sdílet

Nová přidaná hodnota pro uživatele bezplatné služby QUICK.cz QUICK O.K. karta

INTERNET OnLine, divize ČESKÉHO TELECOMU, a.s. připravil koncem minulého roku spolu s GE Capital Multiservis speciální úvěrovou QUICK O.K. kartu. Jedná se o nákupní úvěrovou kartu, prostřednictvím které může zákazník získat finanční rezervu až do výše 75 000 Kč. Ke svým nákupům v současné době používá klasickou O.K. kartu více než 180 000 zákazníků.

Nyní ji může zájemce získat přímo na internetových stránkách www.quick.cz. Základní podmínkou pro získání QUICK O.K. karty je následná návštěva pobočky GE Capital Bank nebo smluvních partnerů GE Capital Multiservis za účelem podepsání smlouvy.

Výhody získání QUICK O.K. karty nespočívají pouze v ušetřených nákladech na připojení k Internetu.

Jedná se také o:

  • možnost jejího pohodlného získání přímo z domova – zákazník si vyplní žádost v soukromí, prostřednictvím Internetu ji nechá schválit a pak již pouze dojde do nejbližší pobočky k osobnímu podpisu smlouvy;
  • vydání karty bez poplatku – zákazník objednáním přes Internet může ušetřit za administrativní úkony;
  • možnost uskutečnit první nákup do 90 dní – během této doby se může zákazník rozmyslet, kde uskuteční první nákup s kartou QUICK O.K., aniž mu vyprší její platnost;
  • možnost nakupovat i v internetových obchodních domech – QUICK O.K. karta je v České republice jedinou úvěrovou kartou, se kterou je možno nakupovat mimo klasické obchody také prostřednictvím Internetu.

INTERNET OnLine tak připravil další přidanou hodnotu pro bezplatné připojení na Internet. Každý, kdo navštíví portál www.quick.cz, může snadno získat další platební nástroj, který je postaven na tradici GE Capital Multiservis – finanční divize významné společnosti světa, jenž se v České republice specializuje především na spotřebitelské ú­věry.

Podrobné informace získáte na
e-mail: zakaznicky.ser­vis@gecapital­.com
internet: www.okkarta.cz

Veškeré další informace o bezplatném připojení do internetu a o portálu naleznete na adrese www.QUICK.cz.

Praha 25.ledna 2001

PhDr.Jana Voňavková
PR manažerka INTERNET OnLine
ČESKÝ TELECOM, a.s. – e:tel,o.z.
Thámova 11–13
186 21 Praha 8
tel.: 02/71466312,
email: jana.vonavkova@hq­.iol.cz

INTERNET OnLine patří mezi největší poskytovatele internetového připojení v ČR. Nabízí kvalitní, spolehlivé a garantované připojení po celé České republice v rámci výhodného tarifu I2000. Jedná se o připojení přes analogový modem a přes euroISDN, profesionální připojení přes pevné linky a přes moderní bezdrátové technologie.

INTERNET OnLine nabízí celou řadu dalších doplňkových služeb jako je web hosting a server hosting, možnost připojení do internetu v zahraničí, registraci domén druhé a třetí úrovně atd. Spolu se svými službami nabízí i komplexní řešení komunikace pro firemní sítě atd. V průběhu ledna oznámil 200 000. zákazníka všech dial-up služeb pro přístup do Internetu.

GE Capital Multiservis je nejznámější a největší společnost na českém trhu, specializovaná na financování spotřebitelských úvěrů. Je součástí celosvětové finanční skupiny GE Capital, která je jednou z divizí koncernu General Electric. Mezi její produkty patří jednorázový spotřebitelský úvěr Multiservis a nákupní úvěrová O.K. karta. S tou, jako s jedinou kartou svého typu, je možné na Internetu nakupovat, zažádat o ní a zjistit si aktuální stav účtu. Své služby nabízí GE Capital Multiservis v síti 4 000 prodejen. Dnes lze na splátky pořídit prakticky veškeré zboží, které nabízejí prodejní místa se společností spolupracující. Novinkou je možnost pořídit si na splátky i zájezd. Služby GE Capital Multiservis jsou vždy šité na míru konkrétnímu zákazníkovi, jsou rychlé a jednoduché, variabilní, snadno dostupné a s minimální administrativou.